Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy programozó bootcamp...

Egy programozó bootcamp elvégzése után kezdő “kódermajomként” mennyi pénzt lehet keresni, havi mennyi munkaóra vállalással? Illetve 1 év tapasztalattal meg lehet e már keresni havi nettó 250 ezer forintot, heti maximum 40 óra vállalásával?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2021. okt. 26. 00:28
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
19%
Minimálbér környéke.
2021. okt. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
67%

Ismerek greenfoxot végzett programozót aki 1 év után már br. 600 fölött keres. Persze ez ritkább. De szerintem főállásban nem vesznek fel fejlesztőt legalabb 350-400as bruttó alatt.

Persze, ha csak elvégzed és nem értessz hozzá, akkor fel se fognak venni.

2021. okt. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

#2.


Olyan képzést végeznék, ahol ha nem tudok elhelyezkedni magamtól, akkor segítenek és ha úgysem megy, akkor vissza fizetik a képzés árát.

Mondjuk másfél millióért el is várom ezt…

2021. okt. 26. 00:52
 4/42 anonim ***** válasza:
51%
Nagyban függ attól, hogy milyen eredménnyel tejesíted a bootcampet. Ha jó vagy, az ‘osztály’ top 10%-ban, akkor szinte biztos, hogy jó ajánlatot fogsz kapni. Ha a hatsó mezőnyben értetlenkedsz, akkor kapsz valami szar munkát.
2021. okt. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
45%
#3 Hol van ilyen képzés? Szóval, ha én elvégzem, de eszem ágában sincsen dolgozni a szakmában, akkor visszakérem a pénzemet, a tudást meg majd kicsivel később kamaztatom? Na neee... Én ezt nem hiszem el, hogy ilyen van.
2021. okt. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
52%
Nem bántásból, de ha annyi szakmai alázat van benned, hogy kódermajomként hivatkozol arra aki szoftverfejlesztésből él, akkor nincs értelme ezen a pályán gondolkodnod.
2021. okt. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

#6. Nem arra hivatkozom kódermajomként aki szoftverfejlesztésből él, hanem arra a legalacsonyabb rangon lévő kóderre, akire minden programozó így hivatkozik…

Ha szoftverfejlesztőként hivatkoztam volna rá, akkor most azt kaptam volna meg kommentben, hogy amire gondolok az nem szoftverfejlesztés.


Ha benne vagy valamennyire a témában, akkor tudnod kéne, hogy mire gondolok.

2021. okt. 26. 02:07
 8/42 anonim ***** válasza:
8%

"Olyan képzést végeznék, ahol ha nem tudok elhelyezkedni magamtól, akkor segítenek és ha úgysem megy, akkor vissza fizetik a képzés árát."


Tanulópénznek pont jó lesz a 1,5 gurigád

2021. okt. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
61%

Biztos nem fogjsk visszafizetni az arat, ne is nagyon remenykedj :)

Masik dolog h ez a kepzes olyan hgoy ha pluszba nem teszel bele nagyon nagyon sok órát akkor nem lesz eleg ahhoz hogy munkat kapj. Nem egy hozzad hasonlot interjuztattam, 10 bol 1 ilyent veszunk fel

2021. okt. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
19%

"arra a legalacsonyabb rangon lévő kóderre, akire minden programozó így hivatkozik"


maximum junior fejlesztőnek hívjuk, de nem kódermajomnak


persze kérdés, hogy milyen emberekkel dolgozol együtt, egyetemet végzett kollégák között biztosan nem divat ez

2021. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!