Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A magánpénzügyi akadémia...

A magánpénzügyi akadémia videócsomagját megrendelte valaki? Valóban különleges befektetési tippekkel látnak el ami megéri az 58000Ft tagsági díjat? www.maganpenzugyiakademia.hu/vagyonteremto-tudasbank/

Figyelt kérdés

2021. okt. 27. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a viccet a rendőrről és az almamagról? :)
2021. okt. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó, látod hogy Mészáros meg Matolcsy egymást tapossák, hogy önthessék bele a pénzt.
2021. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten ki az a nyomorult aki meg bedol az ilyen szarsagoknak?

Ha valaki ertene a penzkereseshez vegtelen penzt tudna keresni vele. Szerinted akkor miert kene fizess neki a tudasert?...

2021. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos aki csinálja az oldalt és eladja a tudást ő már biztos,hogy pénzt keres és milliomos :) Most találkoztam én is az oldallal most ép a válságot taglalja,hogy hatalmas lehetőség befektetni most a 2,7millió forintos tudást ide adják 58EFt-ért és én is befektethetek és hatalmas anyagi szabadságot építhetek.Kezdem már amúgy unni akármit nézek ilyen legyél vállalkozó meg fektess be már nem azon van a hangsúly,hogy keres annyi pénzt,hogy ellegyél hanem hogyan legyél milliomos vegyél drága házat és luxus autó,nekem ez kiábrándító,hogy minden csak a pénz.Már az mlm-esek se azt mondják ha megkeresnek,hogy kereshetsz pénzt amiből jól ellehetsz és vannak nagyon jó termékek amikről beszélnek mondjuk egy órát hanem annyit mondanak vannak jó termékek aztán egy óra duma a pénzről meg,hogyan lehetsz milliomos dologról a termék meg le van kakilva.Szomorú,hogy mindenkinek csak a luxuson jár az agya és ezzel fogható meg a legtöbb ember meg a pénz akinek sok van annak még több kell,ha több van akkor annál is több kell,stb....
2022. márc. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!