Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csináljam azt amit akarok...

Csináljam azt amit akarok vagy ne?

Figyelt kérdés

Nekem csak biztatás kell és önálló tudok lenni, tudok dolgozni és fel tudok állni innen.

Nagyszülőknél lakok, nem fogadok el segítséget senkitől és semmitől.

Önmagammal szemben szigorú és kritikus vagyok én vagyok az az ember aki hamarabb látja meg saját hibáit és nagyobb jelentőséget tulajdonít nekik mint azt más emberek észreveszik.

Eddig sok helyre jelentkeztem, írtam önéletrajzot, bementem a semmiből kértem gyakorlati feladat, bementem a semmiből azt mondtam munkát keresek számítógépes rendszergazda vagyok.

Én mindent megjártam mennyt és pokolt is.

Semmi motivációm nem volt, nagyanyám ellátott mondtam neki hogy hagyja abba és ne gondozzon amikor ez sikerült, késő volt, elvesztettem a barátnőmet, h*lye voltam (a nagyanyám a természetével teljesen megh*ly*tett), most a motivációm az feltaláltam az élvezetekkel teli egyszerű életet és azért dolgozok, hogy a barátnőmmel éljem a legjobb életet, persze ez nem egyszerű, a lány másik országban lakik és csak véletlenszerűen találkozhatok vele és vagy visszautasít vagy nem, én csak őt szeretem.

Nincsenek barátaim akiknek ezeket elmondhatom, nem akarok pénzt költeni, nem akarok segítséget elfogadni, a nagyapám talált nekem egy munkát, persze mindent én oldok meg, csak a munka egy tanyán van, nem tudom hol, nagyapám azt mondta ha én innen elmegyek és ezzel felkeltem a nagyanyámat és őt is nem mutatja meg, pedig tudom honnan tudok popcornt és cigarettát szerezni ingyen és tetszik nekem a pénz keresése és az alumínium dobozok gyűjtése és visszaváltása

Még két gondolat

1. Hajléktalan nem akarok lenni nem akarom hogy elvegyék az összes vagyonom és bevigyenek.

A munkát el akarom végezni és nem akarok másikat találni amíg ezt el sem kezdtem.

2. Régebben is voltam hasonló helyzetben barátnőm tud mindent erről és azt mondta gamat dolgokat csinálok.



2020. okt. 19. 05:25
 1/9 anonim válasza:
100%

Hmm szerinted minden rendben van veled?


Egy számítógépes rendszergazdának miért kellene egy tanyán dolgozni?


Hogy jön ide az alumínium doboz?

2020. okt. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
xd
2020. okt. 19. 05:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Orvos?
2020. okt. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ootsutsuji klán?
2020. okt. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Értem, mindenki, aki ezt az Ou...hülyeséget ide írja, a saját maga panaszos kérdésére válaszolt
2020. okt. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, azt csinálsz amit akarsz.
2020. okt. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ootsutsukk klán én azt mondom
2020. okt. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5 perc alatt eszembe jutott amin 2 hónapja gondolkodok a munkavégzés tette lehetővé a nagyanyám lehetetlenítette el eddig, komolyan teljesen újra születtem és látom az életet.
2020. okt. 19. 09:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Most már sokkal nyugodtabban fogok aludni.
2020. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!