Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A BIG4 cégeknél mennyit keres...

A BIG4 cégeknél mennyit keres egy könyvelő?

Figyelt kérdés

A KPMG fizet állítólag a legjobban. Az interneten sokan azt írják, hogy már gyakornokként nettó 1400 Ft-os órabérért dolgoztak ott, míg a PwC nettó 900 Ft körüli órabért ad.

Ha jól tudom, mind a négy cégnél teljes home officeban vannak. Ez a későbbiek során hogy lesz? Tehát pl. heti 3 nap?

A junior könyvelők fizetése érdekel a legjobban.

A szavazáshoz a kérdés:

Hol érhető el magasabb fizetés?



2021. nov. 1. 13:17
A kérdező szavazást indított:
PwC
KPMG
Deloitte
EY
8 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ey-nál dolgozom, és annyira gondolják komolyan a Home office lehetőségét hogy naponta ki kell tölteni egy fekélyes aplikációt 8:30ig! Hogy honnna dolgozol… 80%iroda és 20% otthon a megengedett. Ha 5 alkalommal elmulasztod a partner felhív,(LOL) ha 10x akkor ugrik a bónuszod ami máshol alanyi jogon jár és 13. Havinak hívják. Fizetés könyvelésen tavaly bruttó 1250 óránként (gyakornok) főállásban br 350 a kezdő és heti 50-60 óra :)

Pwc asszem fizet valamennyi túlórát de erősítsen meg benne valaki mert 3 éve volt így.

A fizetés évente emelkedik de már a bruttó átlagkereset senior szinten jár csak lassan…

Száz szónak is egy a vége gyere mert olyan ütemben fogy az ember mint a partraszallasnál Normandiában :D (big4 összes)

2021. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes választ, nagyon hasznos. :)

Az EY eleve nem volt szimpatikus nekem, a honlapjuk is annyira elavult. Amikor jelentkeztem (tavaly ősz), még esélyt se adtak, egyből jött egy elutasító email, semmi telefonos előszűrés. A Deloitte is ugyanígy reagált.

A Pwc a legszimpibb, ott eljutottam az állásinterjúig, csak annyira lassan jeleztek vissza, hogy addigra máshova felvettek (ahova később jelentkeztem) és visszavontam a jelentkezést. Vagy 2 hónapot kell várni a Pwc döntésére, ez rengeteg.

A Pwc a külföldi kiküldetés miatt vonzó, állítólag min. 3 év után mehetsz ki, ha ügyes vagy.

2021. nov. 3. 08:52
 3/7 A kérdező kommentje:

Oh, micsoda véletlenek.

Pont Novemberben írt rám egy fejvadász, hogy az EY könyvvizsgálót keres.

Ha tényleg igaz, amit írtál, inkább kihagyom a lehetőséget. A kevés home office miatt. :/

Mondjuk lehet, hogy megpróbálom.. kíváncsi vagyok, hogy milyen ajánlatot adnának...

2021. nov. 8. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Írd meg milyen ajánlatot adnak mert kíváncsi vagyok :D Ha bruttó 390 fölött ígérnék akkor már nagyon égetheti őket az emberhiány :D
2021. nov. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
KPMG-nél vagyok gyakornok és nettó 1400ft az órabér. Jelenleg heti 2x kell bejárni az irodába,3 nap pedig home office.
2021. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A nettó 1400ft órabér nagyon jó gyakornokként.

Én is multis gyakornok vagyok, csak nem big4.

Ott nettó 1000ft az órabérem és 100% home officeban vagyok.

2021. nov. 20. 18:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom megírni az ajánlatot... végül nemmel válaszoltam.
2021. nov. 20. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!