Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érdemes lehet az...

Szerintetek érdemes lehet az Egyenlő Bánásmód Hatósághoz fordulni?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, ötödik éve dolgozom gyakornokként egy cégnél. Rajtam kívül már minden, néhány évvel idősebb kollégámat felvették határozatlan idejű szerződéssel és emelt munkabérrel. Olyanokat is, akiket én tanítoittam be. Akárhányszor megkérdezem, hogy ez miért van, azt a választ kapom, hogy nem fér bele a pozícióm a létszámkeretbe, mert a felsővezetés (amerikában) nem engedi. A közvetlen kollégám (az osztályvezetőm helyettese) leszámolt, szóban én kaptam meg a munkakörét, viszont sem munkaszerződés módosítás, sem más írásbeli tájékoztatás nem volt ezzel kapcsolatban... Kezdek nagyon elkeseredni. Mit tennétek a helyemben? Félreértések elkerülése végett nem vagyok papucs, a felsővezetésen kívül minden vezetőt megkérdtem, de mindenhonnan ugyanaz a válasz..

2021. nov. 1. 17:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibák miatt. Elég nagy a kezem és a kaptopon előfordul, hogy több billentyűt is lenyomok! :)
2021. nov. 1. 17:26
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
4 éve mádik munkahelyem lenne
2021. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, folyamatosan nézőben van! :-)

A probléma az, hogy nagyon szeretem a kollégáim zömét, közel 1000 főből 900-al nagyon szeretek együtt dolgozni.

2021. nov. 1. 17:32
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ne a hatósághoz menj, hanem keress másik munkát. És legközelebb ne hagyd, hogy ennyi ideig kihasználjanak.
2021. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
“ közel 1000 főből 900-Zal” hogyne
2021. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem iskolaszövetkezeten keresztül dolgozol?
2021. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem. :) Levelezőn voltam/vagyok egyetemen, így nem lehetett iskolaszövetkezeten keresztül foglalkoztatni (csak nappali vagy passzív jogviszony). Egyből céges munkaszerződést kaptam.
2021. nov. 1. 17:40
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te azert akarsz hatosaghoz menni mert szerencsetlen vagy? :)


Hat ha az elettol pofon kell, akkor jo ajton kopogtatsz

2021. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad van. Kíváncsi voltam a véleményetekre. Megírom a 2 főnökömnek a kéréseimet a munkaszerződést illetően, kellő érveléssel társítva. Frissítettem az önéletrajzom. Ha nem jön össze, akkor lépek. Köszönöm és a legjobbakat kívánom Nektek! :)
2021. nov. 1. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!