Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzba érdemes beírni,...

Önéletrajzba érdemes beírni, hogy most mit tanulok?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
persze
2021. nov. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha a munkakörhöz passzol, akkor igen, ha nem, akkor nem. Például, ha jelentkezek valahová könyvelőnek, és mellette csinálok egy adótanácsadó képzést, az pozitívum, mert látszik, hogy képzem magam ezen a területen. Ha viszont mondjuk egy programozói sulit csinálok, akkor lehet, hogy negatívum, mert azt gondolhatják, hogy amint azt elvégzem, már mennék is más területre dolgozni.
2021. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munka szempontjából releváns mindenképpen. De én beírnám akkor is, ha nem. Ha nappalira jársz elég nehéz lesz eltitkolni, és ha mondod, hogy tanulsz, úgyis rákérdeznek, hogy mit. Nyilván rá fognak kérdezni, hogy miért akarsz ott dolgozni, ha nem illik ahhoz, amit tanulsz. Jobb ha felkészülsz rá, és adsz egy elfogadható választ, mint ha megpróbálod elsumákolni.
2021. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, ha a munka során használható plusz tudást ad, akkor azért, ha a munkaidő beosztásához fontos, akkor meg azért
2021. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából azért kérdeztem, mert pár helyre adtam már be önéletrajzot és eddig még sehonnan nem válaszoltak vissza, megfordul a fejembe, hogy az miatt amit a 2-es is írt.

2021. nov. 3. 16:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ha látják, hogy még tanulsz, esetleg valami teljesen nem odaillő szakon, nem fognak még behívni sem, mert úgy hiszik, hogy ez csak ideiglenes lenne neked (ami sok esetben igaz is) és a tanuló lelép amint végzett vagy talál más helyet. Én amikor nyelvszakon tanultam, távoktatásban, rengeteg helyre jelentkeztem recepciósnak, ügyintézőnek ilyesminek és hiába mondtam az interjún, hogy hosszútávra tervezek a cégnél, nyilván nem hitték el.
2021. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!