Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erkolcsi bizonyitvany igenyles...

Erkolcsi bizonyitvany igenylese pontosan hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy lehet postán, illetve okmanyirodaban is intezni. De pontosan a ketto kozott mi a különbség? Ha okmanyirodaban igenylem akkor elintezik a feladast, es nem kell vele relatív bajlodnom, postan pedig nekem kell kulon feladnom, fizetnem érte? Vagy hogy van ez pontosan? Munka miatt lenne ra szuksegem.

2021. nov. 4. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Online is tudsz, ha van ilyen Ügyfélkapud. Kb 7-8 p

Okmányirodában is tudsz, persze.

Mindkét esetben a postás hozza ki, 1-2-3 héten belül.

2021. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én anno ügyfélkapun igényeltem, pár nap múlva hozta is a postás.

Semmibe se került.

2021. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel a formaval is tisztaban vagyok, de sajnos egyelore meg nincs ugyfelkapum. Pedig milyen jol is jonne, ilyen helyzetekben :(
2021. nov. 5. 15:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mész majd a kormányablakba az erkölcsiért, csináltass, nagyon gyorsan megvan, és tényleg sokat segít, ez a kormányablak-ügyfélkapu tényleg jól működő, hasznos dolog.
2021. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ma adtam fel éppen csekket idős ismerősnek és kértem erkölcsi miatt, amit kell - azt nyilván magamnak - 200 Ft volt, de akkor mondta a hölgy az ügyfélkapus verziót és teljesen igaza van.

Itthon végül 2 perc alatt igényeltem, így fel sem adom amit vettem az ajánlott összegét megspóroltam ( nem hal bele az ember, de na'). Ezt meg elteszem nem baj ha van itthon, de tényleg szuper dolog, hogy így elektronikusan pikk-pakk megoldható.

Kíváncsi vagyok mikor érkezik meg. Utoljára kb 3 éve igényeltem akkor 12 nap volt.

2021. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A postán csak nyomtatvány van /borítékkal/ amit ki kell töltened, (200ft) ezt mindig ajánlva kell feladni (630) úgy 3-5 nap a kézbesítés ideje, elsőbbségivel(685) másnap ott van, és majdnem 2 hét mire megkapod az erkölcsit, így valóban jobban megéri az ügyfélkapun keresztül 2 perc alatt INGYEN megigényelni :)
2021. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Es ha okmanyirodaban igenylem, az hogy zajlik?
2021. nov. 6. 16:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Ötös vagyok, aki aznap igényelte meg ugyfelkapun :képzeljétek ma meg is érkezett! Baromi gyors így mindenkinek ajánlom.
2021. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

5-os ez szupii! Nagyon hamar megerkezett😊


En okmanyirodaban beregisztraltattam ugyfelkapura magam, es itthon tegnap meg is igenyeltem az erkolcsit. Kivancsi vagyok mikor erkezik meg😊

2021. nov. 10. 07:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Neked is 2-3 nap lesz akkor, nagyon gyors így ( nekem ugye benne volt a hétvége, de hétfőn már jött az értesítés átadva postának és kedden itt is volt).
2021. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!