Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet ilyen vállalkozás...

Hogyan lehet ilyen vállalkozást csinálni?

Figyelt kérdés

Európai ORSZÁGOKBA KÜLDÜNK ONLINE Rendelés ÁLTAL VÁSÁROLT KINÁBÓL ÉRKEZETT ÁRÚT.

Ez csinálja itthon egy kinai nagyfönők és havonta 100-200 milliókat keres ezzel. Hogyan tudnék én is ilyen hasonló szállitmányozó céget csinálni? Befektetőm mindenem meglenne hozzá, csak nem tudom kinél vehetném fel a kapcsolatot.


2021. nov. 4. 18:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Google: drop shipping
2021. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ilyen szállitmányozó céget. Ez nem dropshipping
2021. nov. 4. 18:55
 3/14 anonim ***** válasza:

de, ez a leírás alatt dropshipping.


Amúgy meg nem kell mindent elhinni, amit hallasz a haver haverjától.

2021. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

:D


Ez ázsai import...


Ha havonta 100-200 milliókat keres vele akkor kb úgy egy milliárdot forgat benne...


Minimum kell tudni ázsiaiul (akár több nyelven is).


Aztán bekönyörögni magad abba az üzleti körbe amelyik ezzel foglalkozik...


Nem biztos, hogy elég lesz ha széthúzod a szemed oldalt...

2021. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet mást is szét kell majd húznod hozzá elég gyakran úgy fartájékon...
2021. nov. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg nem kell mindent elhinni, amit hallasz a haver haverjától."


Nyugodtan elhiheti, én ismertem ázsaiakat, olyanok mint a cgányok, csak szorozd meg kettővel!


Itt egy 15 tagú roma család már népes számú, na azoknál egy népes család úgy 30-40 fő körül, a nagybácsiktól a nagynénikig bezárólag.


Egymás után teszik meg egymást cégvezetőnek, akinek meg már mérhetetlenül nagy az adótartozása az hazamegy 10-15 évre amíg a nav "elfelejti", vagy roszabb esetben kitelepül boszniába / oroszországba és max szerbiáig jön rokonlátogatásra..

2021. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Valóban 100-200 milliót keres hiszen van vagy 10 kocsija, vagy 4 villája többek között a II. kerületben a XI kerületben. Én ott rakodó voltam és csak rakodóként fizetnek fejenként 20 ezret egy konti után tehát van nekik pénz. Az már msá kérdés hogy nem jelenti/ik be a dolgozókat de piszok gazdagok. Én mikor onna eljötem mivel fekete munkát nem akartam már végezni, utána tettem le a dipomámat és gondolkodtam el hogy ilyet kéne csinálnom nekem is mert ebben van pénz. A raktárhoz és minden egyéb máshoz lenne befeketető, csak ebbe a üzleti körbe nem tudom hogyan lehet bekerülni.
2021. nov. 4. 19:25
 8/14 anonim ***** válasza:
Milyen diplomád van, ha írni sem tudsz az anyanyelveden?
2021. nov. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem magyar a billentyűzetem azt nem tudom hogyan kell hosszú "i-t" irni. Amúgy logisztika diplomám van.
2021. nov. 4. 19:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha a í lenne az egyetlen probléma az írásodban…. Ki írta a szakdolgozatodat? Mert te tuti nem…
2021. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!