Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ciki egy férfinak...

Szerintetek ciki egy férfinak egészségügyben dolgozni?

Figyelt kérdés

Szoval én egy korházban dolgozok mint ápolo s rájöttem hogy csak nők szokták ezt a szakmát végezni. Szerintetek ciki egy olyan pasival ismerkedni aki korházban dolgozik mint ápolo(egészségügyis)?


23F



2021. nov. 22. 01:57
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

MIcsoda hülyeség ez? A mentődök többsége férfi. Az ápolók harmada férfi. Az orvosok fele férfi.

Frászt dolgozol te az egészségügyben. Akkor nem állítanál ilyen marhaságot.

2021. nov. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem tűnt fel, amikor végezted a képzést, hogy az osztálytsaid csak nők!? Én egészségügyi szakközépbe is jártam, és ott a másik osztályban, akik egészségügyisek voltak, 1 srác volt, a többi csaj volt, ha jól emlékszem. Én magam informatika szakos voltam ott, az már vegyes osztály volt fiúkkak, lányokkal. Akkor hogy nem jöttél rá később is?


Egyébként nincs ezzel gond, ha te szereted csinálni. Ráadásul dolgozol is, ez nem szégyen.

2021. nov. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

#1


Ott vannak a műtősfiúk is, bár nem tudom, őket az ápolókhoz sorolják-e.

2021. nov. 22. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%

Én anno jártam ápolói suliba, aztán egy orvos, pokolian lekicsinylően beszélt az ápolókról, meg mindenkiről, aki nem orvos.

Na onnantól magasról xartama sulira. Elvégeztem, mert csak 1 hónap volt hátra, záróvizsgáztam is, kitűnőre, de még a bizonyítványt sem vettem át. 1 hétre rá beálltam a seregbe.

2021. nov. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Legyél mentős, abból hiány van tuti
2021. nov. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
nem
2021. nov. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki egyáltalán,az viszont nagyon ciki hogy annyi önbizalmad nincs,olyan gátlásos vagy hogy ezt a kérdést feltetted.Ez biztos nem vonzó egy nőnek sem
2021. nov. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ciki, de cuki. Csajozz a munkahelyeden, biztos van körülötted rengeteg bájos nővérke. Mondjuk azok mind a doktorbácsikra hajtanak.
2021. nov. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!