Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudok igényelni álláske...

Hogyan tudok igényelni álláskeresési járadék igényt az ügyfélkapun? Mennyire bonyolult? Szájbarágós választ megköszönném :-)

Figyelt kérdés
2021. nov. 24. 17:46
 1/5 A kérdező kommentje:
esetleg az e-papir segitség is jól jönne.
2021. nov. 24. 17:54
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Helyette inkább munkába kéne állni hogy ne a központi költségvetéssel tartasd el magad.
2021. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kettes!


Ha az én 27 év munkaviszonyom után ilyen szöveget lejtettél volna le előttem, monoklikkal tértél volna haza, ugye azt tudod?


Ha a feltételeket teljesítette a járadékra jogosultsághoz, akkor joga van azt igénybe venni, ha tetszik Neked, ha nem. Te csak dolgozz nyugodtan tovább, ne másokkal törődj!


Itt egy leírás. Az ePapír szolgáltatáshoz vezető út is benne van.


[link]


Az ePapír szolgáltatással formanyomtatványok nélküli iratokat, kérelmeket adhatsz be a különböző kormányzati szervekhez úgy, hogy egyértelműen beazonosítanak, mivel ügyfélkapun keresztül lehet csak indítani. Csatolni lehet hozzá iratokat mellékletben. Olvasd el, hogy miket kérnek be az igényhez, és azokat csatold a kérelmedhez.

2021. nov. 25. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kb. mennyi idő lehet míg válaszolnak,stb? 5 nap telt el és még semmi válasz nincs.
2021. nov. 30. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, még nem igényeltem ilyen módon.

Mivel a közigazgatásban is fogynak az emberek, ezért gondolom, hogy azok, akik eddig is dolgoztak, most túl vannak terhelve, azok pedig, akik eddig sem dolgoztak, most sem dolgoznak. Ebből kifolyólag az ügyintézési idő meghosszabbodik.

2021. dec. 1. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!