Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Prezentálnom kell majd a...

Prezentálnom kell majd a menedzsereknek angolul, de erre nem számítottam, így mi lesz?

Figyelt kérdés
Tehat el kellett hagynom a cehet egy szemelyes ok miatt, utana visszatertem, viszont egy masik pozicioba,amit ok valasztottak ki nekem, marmint a ceg. Egy ssc cegrol van szo. Ez az elso munkahelyem. Elso alkalommal csak egy honapot voltam. Ez a feladat, hogy majd prezentalnom kell szamosszegeket,stb,megremiszt,mert a prezentalo keszsegem nem is jo....Ha majd latjak,hogy ez tul sok nekem, akkor is nekem kell majd ezt csinalni, vagy a supervisor fogja kezdetben?
2021. nov. 28. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Te írni se tudsz…
2021. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, a ceg helyett cehet irtam. Ez azt jelenti,hogy nem tudok irni.
2021. nov. 28. 13:57
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Most mi honnét tudjuk, hogy a te cégednél mi szokás?

Egy általános jó tanácsot tudok adni: menj oda a főnöködhöz, mondd el neki, hogy soknak érzed a feladatot. Ha segít és normálisan áll hozzá a kérésedhez, akkor jó kapsz segítséget. Ha bunkó, és rád tolja az egészet, akkor kezdj el más munkahelyet keresni.

1) Prezentálnod kell: oké, ez máshol is így van, ha izgulsz, nyugodan el lehet mondani az elején, hogy életedben először csinálod ezt, nem fognak megenni.

2) Angolul: ha olyan a munkahely, hogy kell használni az angolt, vagy amikor felvettek te írtad be, hogy tudsz angolul, akkor ez van, csinálni kell. Az elején kicsit nehéz lesz, mint mindenkinek, de majd belejössz, mint mindenki. Ha ez egy extra amiről eddig nem volt szó, ld. 1)

2021. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

“ Igen, a ceg helyett cehet irtam. Ez azt jelenti,hogy nem tudok irni.”

Szerintem, inkább próbáld visszaolvasni, amit írtál.

2021. nov. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Dehogy a ceh itt a probléma. Gyakorlatilag minden más...


Egyébként pedig meg kell csinálni rendesen a ppt-t, azzal gyakorlatilag fel is készültél már. Ha nagyon parázós vagy, akkor add elő otthon, amikor egyedül vagy. Az időt mérd

2021. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
csak ne írásban prezentálj, mert az nem megy
2021. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Rakd össze a diádiat és mondd el magadnak többször is, hogy hogyan és mit fogsz előadni majd a hallgatóságodnak. Ez magabiztosságot ad és tudni fogod mit szeretnél elmondani Suliban nekünk egy marketing director azt mondta, hogy ő évtizedekig így prezentált.

Kipróbáltam én is tényleg sokat segít. Még úgy is, hogy egész jó prezentációs készségeim vannak, sokkal komfortosabb, gördülékenyebb és magasabb színvonalú az előadás ha előtte elgyakorlod 1-2x magamnak, hogy mit fogok mondani.

Viszont ha nincs folyékony angoltudásod szerintem inkább kérd meg őket, hogy adjanak türelmet neked és csinálja addig valaki más, mert anélkül nem fog menni.

2021. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Jól kitolt magával a cég, hogy téged alkalmaz. LoL
2021. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!