Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angolul beszélő gyógytornász...

Angolul beszélő gyógytornász elhelyezkedési lehetőségek?

Figyelt kérdés

Az egyik kedves ismerősöm májusban végzett a Semmelweisen gyógytornászként. Külföldi, a magyar nyelvet csak kicsit beszéli (de folyamatosan tanulja), jelenleg is gyógytornász állást keres. Az álláskeresésben segítek én is neki, hiszen anyanyelvűként így nagyobb valószínűséggel járunk sikerrel.

Én viszont nem vagyok jártas ezen a területen, milyen irányban kellene keresgélnünk? Számos kórház e-mailjére elküldte az önéletrajzát és meghirdetett pozíciókra is jelentkezett már, eddig sajnos nem kapott választ.

Milyen lehetőségeket kellene még megpróbálnunk? Esetleg nem-e tud valaki valamilyen álláslehetőséget neki? Nagyon fontos lenne!

(Egyébként a szakterületen nagyon ügyes, számos magánvendége is volt már és több éves gyakorlattal is rendelkezik)


Előre is köszönöm a segítséget!



2021. okt. 13. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Öszintén szólva addig semmi esélye, amíg nem tud a betegekkel kommunikálni!
2021. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Max külföldieket, magánban.
2021. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Igen, folyamatosan tanulja a nyelvet és gyakorol. Viszont ezelőtt már dolgozott kórházakban, hasonló szintű nyelvtudással.

2021. okt. 13. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!