Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudok tenni ha 3 hónapja...

Mit tudok tenni ha 3 hónapja nem fizet ki rendesen a munkáltatóm?

Figyelt kérdés

A főnököm feljebb rakott egy magasabb pozícióba, ahol a bruttó +70 ezer, de a munka is jóval több.

Nekem még mindig az első poziciós fizetést küldik és új szerződést sem kaptam. Akárhányszor mondtam neki mindig kitért a téma alól, hogy leellenőrzi meg szól a cègnek.



2021. nov. 28. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Menny el hozzá személyesen és mond meg neki az az kérd meg szépen hogy a mai napon legyen szíves csinálja meg,esetleg az is jó ha azon a héten el készíti és te szerdán vagy csütörtökön keresni fogod, ha szerdán is el felejti akkor csütörtök ha akkor sem csinálja meg akkor az utolsó határidő péntek,ha még mindig nem hajlandó rá akkor sajnos le kell számolni.
2021. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerződés nélkül nem tudom, hogy milyen lehetőségeid vannak...
2021. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hol látod, hogy ilyet írtam, hogy nincs szerződésem? :)
2021. nov. 28. 22:41
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad nincs új szerződés
2021. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Új nincsen. De a régi szerződésem ugyan úgy él.
2021. nov. 28. 22:48
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
És a régi szerinti fizetésed kapod 😉
2021. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen. Nyilván ha új szerződésem lenne az aszerinti fizetést kapnám.

De nem tudom tudsz-e olvasni és értelmezni, hogy mi volt a kérdés?

2021. nov. 28. 23:12
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kaptál új szerződést akkor, amikor átkerültél a másik munkakörbe? Utólag maximum az asztalt verheted, hogy kéred.
2021. nov. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen sutyerák, ezt értette az alatt, hogy nincs szerződésed, mert erről a munkakörről nincs. Ekkora aggyal nem csodálom, hogy úgy szivatnak, ahogy csak lehet.
2021. nov. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Bocs de ha 3 hónapja nincs új munkaszerződésed akkor átbasztak.Az hogy szóban mondja hogy 70ezer pluszt kapsz semmit nem jelent.Nyomatékosítva mondd hogy adjon egy új munkaszerződést amúgy nem csinálod a plusz melót.
2021. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!