Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként ki mennyi idő...

Pályakezdőként ki mennyi idő alatt talált munkát?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok tapasztalata érdekel aki a szakmájában helyezkedett el, de kíváncsi vagyok arra is aki szakmájában akart elhelyezkedni de nem tudott mennyi idő után keresett szakmáján kívüli munkát és tudott elhelyezkedni?

2021. nov. 29. 11:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Mar a diploma megszerzese elott elkezdtem dolgozni es utana ugyanott folytattam.
2021. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy #1, én is egyetem alatt dolgoztam már, és oda vettek fel teljesállásba amikor végeztem. Technikailag sosem voltam álláskereső.
2021. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
A diplomások eltudnak helyezkedni, a szakmunkások, sima érettségizettek nem, mert nincs 3-5 év tapasztalatuk és iskola évek alatt max. gyakorlatira van lehetőséged járni. Amúgy rajtad mit segít ha valaki írja hogy ő már óvodás korában is dolgozott a másik meg az iskola elvégzése után 3 évvel tudott csak munkába állni ami nem fekete munka volt?
2021. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
#3 nem hiszem hogy bűn lenne hogy érdekel mások tapasztalata, ha nem tetszik a kérdés görges tovább és ne válaszolj 🤷‍♀️
2021. nov. 29. 12:11
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
1 honappal az egyetem utan, habar nem vegeztem el mai napig
2021. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Kb a záróvizsgával egy héten, de az első helyem nagyon szar volt. Szépen lassan építettem magam, most nagyon jó.
2021. nov. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Ott maradtam ahol a gyakorlatomat csináltam csak már nem diákként hanem főállásban.

Évfolyamban elég sokan csináltuk így.

2021. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
24%

Már csak egy tárgyam volt az egyetemen, amikor kerestem az első munkahelyemet. Nyáron keresgéltem, végül is augusztus közepén kezdhettem, szóval úgy 1.5 hónapba telt.

Diploma megszerzése előtt kirúgtak, diplomával nehezebben szereztem munkát, tanultam, meg nem mertem jelentkezni, ott fél évig nem dolgoztam, de ezt nagyon sokallom. Elrontottam ezt, máshogy kellett volna, de nehéz volt leküzdenem az érzést, hogy sehová sem kellek.

2021. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
Érettségim van, de munka mellett tanulok szakmát, megpróbáltam ilyen téren el helyezkedni, 3 hónap alatt sikerült
2021. nov. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a pipa 😊
2021. nov. 30. 11:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!