Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 29 évesen pályakezdőként...

29 évesen pályakezdőként közgazdászként van esélyem elhelyezkedni végzettségem szerint multinál?

Figyelt kérdés

Annyi leszek mire végzek. Levelező alapszak.


Korábban sem otthon ültem, de teljesen más munkát végeztem, abszolút nem számít szakmai tapasztalatnak.


Levezelőn nemsoká végzek.


Van esélyem bejutni nem valami szakmaiatlan SSC-s álláson kívül máshova?

Normális állásba?


A mesterszak tudom hiányosság, talán később elvégzem.


Az, hogy levelezőn tanultam és ennyi idősen lennék kezdő mennyire hátrány? Mindig vannak kezdők és ha 23 éves lehet kezdő akkor az idősebb is, nem?



2021. nov. 30. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
igen
2021. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
van esélyed, csak a fizud is egyenlő lesz a pályakezdők bérével.
2021. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Szakmaiatlan ssc akkor pont neked valo,ha mar szakmaiatlannak nevezel egy olyat,ahova azert kell a papir. Lol
2021. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk azért az SSCkben is vannak szakmailag tök jó pozik, csak általában nem pályakezdőknek.
2021. dec. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt hogy pályakezdő fizetésem lesz, természetesnek vettem, ezért sem kérdeztem rá.


3-as, ne haragudj, de szerintem te is tudod, hogy az SSC-kben rengeteg excelező meg mindenféle szakmaiatlan pozíciók vannak. Nem csak bölcsészek, de még közgazdászok is dolgoznak olyanokban.

4-es, igen, olvastam róla, hogy van amikor SSC-kbe is hoznak normális pozíciókat, nem csak közgazdász irodista jellegűeket. Nyilván azt én sem sorolom oda. De az tény, hogy az SSC-s állások zöme nagyon monoton, nagyon kevés tudást igényel.

2021. dec. 1. 08:54
 6/10 A kérdező kommentje:
A kérdés az, hogy vajon mennyi esélyem van bekerülni normális állásba?
2021. dec. 1. 08:55
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
DE most könyörgöm nulla tapasztalatod van... akkor meg örülj ha felvesznek valahovs...
2021. dec. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Könyörgöm, nem azt írtam, hogy ha az nem jön össze amit akarok akkor ne is legyen semmi!


Értelmes kérdést tettem fel!

Az pedig nem lesz szakmai tapasztalat egy normális nem közgazdász irodista álláshoz ha előtte SSC-ben ilyeneket csinálok. Vagy szerinted igen?

2021. dec. 1. 09:21
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
neked is minden esélyed meg lesz, ugyanúgy mint a többi pályázónak úgynevezett "normális" gazdasági állásokban. szerintem ezen nem kell aggódnod. ha a cél, hogy szakmailag fejlődj, akkor elsőnek tényleg ne SSC-be menj, mert nehéz onnan kitörni.
2021. dec. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lesz eselyed, csak eltart egy darabig.

Édes mindegy, hogy SSC vagy sem, vagy 20-30 helyre jelentkezel, aztan valami lesz.

En nem sok, 9 ev közg tapasztalattal rendelkezek, most vagyok a 4. cegemnel, de mar 5 éve.

Mindben közös volt, hogy excel es SAP hasznalat alap. Szóval ne hidd, hogy egy excel hasznalat szakmaiatlan, kb az az alap, es nem alap szinten.

2021. dec. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!