Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találok szerződéses web...

Hol találok szerződéses web fejlesztős munkákat?

Figyelt kérdés

2 opció-t látok eddig:


- Vagy full time meló keresés ( kell a tapasztalat hozzá, 2-3+ év )

- Ismerősöknek projekteket csinálni ( nem annyira egyszerű, nem feltétlen van egy olyan ismerősöd akinek weboldal kell, akinek te éppen tudnál dolgozni, még ha kis pénzért is,de pénzért )


A 3. opció az lenne, hogy szerződéses melókat csinálni cégeknek, de hogyan lehet ilyeneket találni?


Tényleg csak arra lenne szükségem, hogy interjúkon folyékonyan tudjak beszélni, hogy eddig milyen projekteken dolgoztam és ne tűnjön úgy, mintha kierőszakolnák magamból valami személyes projektet amin azért dolgoztam, hogy fejlődjek


Portfolióm már van, és általában erről pozitívak a vélemények, projektek is vannak, amik főként azért születtek, hogy fejlesszem magam ( nem azért mert egy világmegváltó problémát oldottam meg )


2021. nov. 30. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
LinkedIn.
2021. nov. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Linkedin-en elvétve vannak contractor-os munkák, hét hetetnte minden 50 full time melóra jut 1 contractoros, de ált ők is elvárnak 2-3 év tapasztalatot
2021. nov. 30. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvétve??? Tele van IT vállalkozós munkákkal
2021. nov. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Sehogy, ez olyan mint a 3D-s modellezés, abban sem lehet szerződéses munkát találni, max. oldalakra kiteszed a munkád alamizsna poton xarokért, aztán vagy keresnek, vagy nem.
2021. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rakerestem LinkedIn Jobs-on JavaScript kulcsszora, csak contractori munkaviszonyra szurve, ~400 talalat. Ha ennek mondjuk csak 5%-a relevans, akkor is jelentkezhetsz 20 helyre.

De konkret ceget is tudok ajanlani akar privatban, contractori pozicio, 100% tavmunka, technologia fuggetlen interju processz es 600+ brutto junior szinten.

2021. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na oke megvan, a contract szuro okes, koszi!
2021. nov. 30. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!