Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A szentesi Hungerit Zrt.-nél...

A szentesi Hungerit Zrt.-nél elfogadható a fizetés? Dolgozott vagy dolgozik valaki jelenleg ott? Kollégák,munkakörnyezet?

Figyelt kérdés
Gondoltam,hogy kipróbálnám, a panírüzem érdekelne jobban.

2021. nov. 30. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi számít elfogadható fizetésnek?
2021. nov. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ami nem az éhbér. Legalább 200-220 nettó, na az elfogadható.
2021. dec. 1. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:
mi lett kérdező, jelentkeztél?
2022. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsi túlórával megkapod a 200-220 at de nem tudok olyan munkahelyet ahova annyira se szeretnék menni mint a hungeritbe-
2022. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem jelentkeztem végül,az irodán is teljesen mást mondtak,mint amire én számítottam...sőt már a végén maga a portás is lebeszélt róla... :D
2022. jan. 17. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:

5! Mit mondtak az irodán, már a fizetésekkel vagy a munkarenddel kapcsolatban?


Azért azt a portást is imádhatják, ha így beszél a saját munkaadójáról! :DD

2022. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A panírüzembe csak férfiak kellenek,a darabolóba lehetett volna menni,de most csak kb. 3napot tudnak biztosítani,amikor dolgozhatsz,mivel volt ez a madárinfluenza. Ja plusz tele van külföldivel, az egy jó pont ha beszéled az angolt, sok a lopás stb. á hagyjuk is.... :D
2022. jan. 18. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!