Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igazolatlanul hiányoztam...

Igazolatlanul hiányoztam munkahelyen tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Kiirtam magam tappenzre, következő napon azt hittem szabadságon leszek, de végül nem aznap lettem volna szabin,következő napra semmiképp nem adott orvos tappenzt, mert azt mondja le van zárva nem tud vele mit csinálni. Sosem történt velem ilyen, mit várhatok egy igazolatlan nap miatt?

2021. dec. 6. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
átteteted a szabidat arra a napra, vagy kiíratod fizetés nélküli szabinak.
2021. dec. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szabit próbáltam oda tenni, bent azt mondták hogy nem tudják megcsinálni, kérjek tappenzt, de orvos meg nem tud adni az utána lévő napra, mert le lett zárva. Csak mindenhol azt olvasom hogy kriugnak és nem akarom hogy naploponak nézzenek, mindig pontos voltam és igényes a munkámra
2021. dec. 6. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéled a főnököddel, "főnök, bocs elnéztem". Ha normális, elrendezitek, ha nem az, akkor úgyis régen rossz...
2021. dec. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan ahogy irta 3 as, fonokkel/Felettessel kell ezt ledumalni
2021. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
#2 ilyen nincs. Oda teszi a szabit a bérszámfejtés ahova akarja.. még visszamenőleg a lezárt hónapra is el tudja számolni, csak csinál egy korrekciót a jelenlegi hónapban azt meg is van oldva.
2021. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!