Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itt mit értenek "szakmai...

Itt mit értenek "szakmai önéletrajz" alatt? Mégis mit írjak bele?

Figyelt kérdés

[link]


Mármint... Mosogatásra keresnek embert, milyen szakmai önéletrajzot várhatnak el?

"10 éves korom óta mosogatok, 15 éves korom óta kompetitíven"?


2021. dec. 8. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem engedd el, nem vagy elég erre az állásra, ha ennyit nem sikerült megugranod.
2021. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1

lol

annyit kérdeztem hogy mit értenek "szakmai önéletrajz" alatt ha csak szimpla mosogatásról van szó, amihez CSAK angol (Vagy német) nyelvtudás szükséges (azaz "szakmai tapasztalat" Nem). Ennyit nem sikerült felfogni, vagy tán irigykedsz hogy én jelentkezhetek ide te meg nem?

2021. dec. 8. 13:14
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
2021. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is vicces, hogy szakmai önéletrajznak nevezik.


Gondolom, hogyha valaki bead olyat, hogy éveken keresztül volt takarító / mosogató máshol akkor abból leszűrik hogy az előző munkahelyein nem volt kifogás a munkájára és az ilyeneket előnyben részesítik azokkal szemben, akik IT fejlesztőként vagy könyvelőként dolgoztak otthonról egy évet. (De ez csak tipp)

2021. dec. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak sorold fel az eddigi munkahelyeidet és azt, hogy mit csináltál.
2021. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Na, #4 megértette a lényegét :D Kedves #1 (és #3) nem tudta felfogni, titeket nagyon sajnállak :D


#4-et idézve "Szerintem is vicces, hogy szakmai önéletrajznak nevezik"

Ezt kellett volna felfognotok, látom nem sikerült :)

2021. dec. 8. 13:33
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Figyelj, ha nem tetszik nem jelentkezel, csagy hívd fel őket és mond meg nekik, ezen nemt udom mit kell ugrálni.
2021. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Mosogatni jelentkezel... szerintem több alázat kell ide, nem ez a nagy száj.
2021. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7 még mindig nem fogtad fel a lényegét, *taps*


#8 És mosogatással többet fogok keresni 3 hónap alatt mint te 1 évben :D "alázat", szánalmas tajparaszt :D

2021. dec. 8. 18:17
 10/13 anonim ***** válasza:
8%
Programozó vagyok, kiscsillag. Majd mosogatsz nekem, ha arra járok nyaralni.
2021. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!