Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha jovo marciustol kapok...

Ha jovo marciustol kapok fizetesemelest szolhatok ezert?

Figyelt kérdés
Jovo evtol szamitok korrekcios beremelesre a munkahelyemnel (5%), a magas inflacio miatt. Ezt kollektiven kapja mindenki. Viszont fizetesemelest kapok marciustol, lenyegeben eloleptetnek, ez esetben jogosan kerhetem a plusz korrekcios emelest is a fizetesemeles mellett, vagy en nem lennek ra jogosult emiatt? Persze tudom ceg valogatja, de azert kivancsi vagyok, elvegre az inflacio engem is erint, foleg a mostani beremet emeszti fel. Minden beremeles marciusban van nalunk, fuggetlen attol, hogy egyenileg adjak vagy kollektiven. Arrol nem is beszelve, hogy az akkor megkapott emelesem realerteke mar nem fog annyit erni, mint most, ilyen penzromlas mellett.

2021. dec. 9. 11:36
 1/1 ascelpius ***** válasza:

Meg kell nézni, hogy a felkínált fizuban benne van-e az infláció követés is és ha igen, akkor azzal meg vagy-e így elégedve. Ha nem akkor elmondod, hogy miért kevesled.

Ha instant visszadobod az összeget azzal, hogy erre tegyetek még 5%-ot infláció miatt, miközben ők már beleszámolták az eléggé ciki tud lenni.

2021. dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!