Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes szerintetek kimennem...

Érdemes szerintetek kimennem így az USA-ba Camp Leaderssel? Emiatt fel kellene nem sokára mondanom.

Figyelt kérdés

Tudom, sokan lenézik, de nekem életem egyik legjobb élménye volt az USA-ban töltött nyár 2019-ben. Ugye a Covid miatt az elmúlt 2 nyáron nem lehetett menni most viszont jó eséllyel lehet majd főleg hogy most már a határok is nyitottak az oltottak számára.


A következő problémáim vannak:


-Már lassan 2 éve nem vagyok egyetemista

-Nem rég kezdtem a jelenlegi munkahelyemen, ahol elég jó a fizetés, viszont most kint élek miatta külföldön. Felmondási idő kb 3 hónap. HO van, elég jó a csapat is. Mimor lejár a próbaidőm akkor kell majd az USA-ról is döntenem.

-Valszeg ha most nem mennék, akkor már tényleg soha nem mennék ki velük.

-Az ottani fizu nem nagy de nem is ezért megy oda az ember.



Nem tudom mi legyen. Ha most nem megyek, lehet mar sosem jutok ki. Viszont ha felmondok, utana lehet nehezen talalok csak munkat mert eddig sehol nem dolgoztam fel rvnel tobbet. 27 eves vagyok.


Mit javasoltok?



2021. dec. 9. 14:20
 1/3 anonim válasza:
Egyetemistának csak akkor kell lenned, ha Support Staff pozícióra jelentkezel. Hogyha Camp Counselor, akkor vagy aktív felsőoktatási jogviszony, vagy aktív munkaviszony, ami ha jól értem megvan. Viszont, ha rajam múlna és tudnám, hogy van lehetőségem ugyanilyen kaliberű melót találni, mint amilyen most van, akkor élnék a lehetőséggel. Ha nem lennék biztos benne, hogy találnék ilyen melót ami jól fizet, akkor inkább hanyagolnám, hogyha már van egy ami adja mit kell. Ha van annyi pénzed, hogyha esetlegesen mikor visszajössz tudnál addig hol élni, el lenni míg nem találsz melót, akkor go for it, de ha instabil az anyagi életed, akkor szerintem hanyagold. Vagy űgyjts még és menj ki, hogy legyen biztosítégod arra az esetre, hogyha vissza jössz és nincs meló, vagy hanyagold.
2021. dec. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Legrosszabb esetben addig otthon maradok, amig munkat talalok csak az anyagi resze miatt aggódom azert.


Mondjuk tavaly is ez volt, remenykedtunk, aztan megse lehetett menni. Mondjuk azert nagy kulonbseg, hogy mar a harmadik oltast is fel lehet venni. De ki tudja milyen hulyeseget talalnak ki...

2021. dec. 9. 15:28
 3/3 anonim ***** válasza:
97%
Én nem mennék. Egyetemistaként rendben, de a karrieremben nem hagynék emiatt szünetet, nem igazán leszel vele “előrébb”, pláne ilyen bizonytalan időkben.
2021. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!