Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri arra várni, hogy a...

Megéri arra várni, hogy a nyáron kimehessek a CampLeader-szel Amerikába egy biztos álláslehetőséggel szemben?

Figyelt kérdés

Aki nem ismeri: a camp leaders egy olyan cég, amely európai diákoknak biztosít nyri munkalehetőséget Amerikában vagy hotelben vagy táborban. Tavaly is kimentem volna, mert 2 éve nagyon élveztem, fizettek is, utána meg 3 hetet utazhattam. Covid miatt tavaly elmaradt, viszont a táborok meg vannak aflől győződve, hogy idén rendelkezésre áll számukra minden ahhoz, hogy biztonságban lehessen táborozni. Fizetést is kapnék érte, így szeptemberben ha van rá lehetőség, utaznék pár hetet az USA-ban.


Közben felvettek egy neem rossz munkahelyre egész jó (átlagnál magasabb fizetésért). Ott biztosan kezdhetnék következő hónaptól. Az amerikai programért már tavaly fizettem, ki van fizetve a repjegy, a program-és vízumdíj is. Úgy érzem, bár az amcsi program sok pluszt nem adna a karrieremhez, viszont ha idén nem megyek, már máskor nem lesz rá esélyem, később pedig lehet megbánom, hogy nem mentem ki. Szerintetek? Érdemes a bionytalanra várni egy biztos lehetőség helyett?



2021. márc. 10. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Elkezdel dolgozni, es mikor menned kell felmondasz
2021. márc. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
nem
2021. márc. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez is tervben volt, de van annak igy ertelme, hogy dolgozok 6 hetet felmondok, aztan szeptember vegen ott vagyok, ahol a part szakad? Vagy inkabb mondjam meg nekik oszinten a tervemet, es kerdezzek ra h esetleg kesobbi kezdessel is lenne-e ram szukseguk esetleg hasonlo poziba?
2021. márc. 10. 12:47
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, mi a mostani pozi és munka. A Campleadersszel nem nagyon leszel előrébb az életben.
2021. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Minden nap van 1-2 Camp Leaders kérdés....

Olvass vissza.

2021. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4) multis negyven órás melo, mondhatni Dunat lehetne rekeszteni hasonlo pozikbol. A munka kevesbe, inkabb a penz az ami motival
2021. márc. 10. 13:06
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Mit tesz az életedhez, amit amúgy nélkülöznöd kéne? 3 hét amerikai utazást? Ha dolgozol, ráadásul jó fizetésért, akkor ezt a camp nélkül is megteheted.

Megjegyzem van más olyan szervezet is, akik önkéntes táborokat szerveznek (pl. SCI). Munka mellett is belefér, hogy egy-egy ilyen 2-3 hetes táborba elutazz nyáron, ha ahhoz van kedved.

Szerintem hülyeség egy "nyári buliért" elodázni egy jó lehetőséget (főleg most, amikor lassan örül az ember, ha van hol dolgoznia).

2021. márc. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Követés amúgy az amcsi járványügyi helyzetet vagy csak a bulikázás érdekel?


Lóphasz lesz ott nem táborozgatás.

2021. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen:jelenleg 27% korul van a beoltottak szama, majdnem 3x annyi mint Magystorszagon. Ismerosom most is kint van, es mondja h mar nyitva vannak az ettermek,kavezok.
2021. márc. 10. 13:44
 10/10 anonim válasza:
hogy dontottel vegul?
2021. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!