Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Insta influencernek mennyit...

Insta influencernek mennyit kell fizetni reklámért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy mobil játékunk amit hirdetni szeretnenk instagram influencerekkel is. Igazából már olyannal is akinek 1k követője van. Valaki meg tudja mondani, hogy mennyit szoktak kérni?

Pl. 1k, 5k, 20k, 25k, 100k követővel?


Ebben a világban még nem vagyunk benne.

Csak 1 kép lenne.



2021. dec. 13. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem eltérő, legalábbis nem hiszem, hogy lenne rá díjszabás.

Legalábbis FanMadeMaker csatornán van egy videó youtuber-ekről hasonló témában.

https://www.youtube.com/watch?v=eb2TksOKR0s

2021. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
A nagyobb elérésű értsd több százezres influenszerek simán elkérnek 2-3-4 százezer Forintot is egy posztért. 1-5k követőjű instagram fiókok tulajait meg ne nevezzük már influenszernek. :D
2021. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Á, ma már mindenki influenszer. Meg youtube-er.

A hétvégén tudtam meg, hogy a mi kis falunknak is van saját külön bejáratú youtuber-e.

Megnéztem a tevékenységét, maradjunk annyiban, hogy van saját youtuber-ünk, többet nem dicsekednék vele.

Viszont az egója megvan hozzá, mert állítólag már dobták ki dohányboltból is, mert teljes arcot takaró maszkban ment be vásárolni, mert neki az a "védjegye", és neki ne mondják már meg, hogy mit lehet meg mit nem, mert ő youtuber...

2021. dec. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi! :D


Akkor olyan 1 követő = 1-1.5 forint, az nem olyan rossz.

Egyszerűb lenne egy oldallal ami összehoz engem az influencerekkel :D Ne nekem kelljen random emberekre írogatni, meg utalgatni.

2021. dec. 13. 13:35
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

Hát sajnos ilyen ez a reklám szakma :)

Olcsóbb, és kevésbé macerás lenne, ha megkérnéd az ismerőseidet, hogy osszák, és kérjék meg az ismerőseiket, hogy osszák stb....

2021. dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Instafame, Innova Influencers pont azt csinálja amit keresel.


Én nem hiszek mondjuk a hazai influencer marketingben, legtöbbnek nulla vásárló ereje van.

2021. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5 igen, ez egyszerű de nem ők a célcsoport és ismerőst már nem kérnék meg hogy kérjen meg mást. Az már nekem túl spammelés.

Egyszerűbb fizetni idegeneknek.

2021. dec. 13. 13:47
 8/14 anonim ***** válasza:
2021. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#6 ez pontosan így van, ingyenea a játék, reklámból jön a bevétel.


Megnéztem az oldalt, ez hatalmas margint le fog akasztani ahogy látom meg kb. Semmi beleszólásom.


Inkább upwork, fiverrhez hasonló oldalakra gondoltam ahol az irányárak kint vannak meg maga az influencer.

2021. dec. 13. 13:50
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
De ha van kiszemelted akkor úgyis írja a profilján az ügynöksége elérhetőségét és akár hirdethetsz luxusfeleségek Viviennel.
2021. dec. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!