Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 45 évesen nettó 1 milliós...

45 évesen nettó 1 milliós fizetéssel (+10 milliós céges autó korlátlan használattal) elégedett lennél?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 19:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
75%

#20 miert baj, ha valaki alkalmazott?

En ennyit keresek (csak nem 45 evesen) alkalmazottkent, azt csinalom amit szeretek (a munkam az egyik hobbim is), 100% tavmunkaban dolgozom teljesen rugalmas munkaidoben.

Mi ezzel a problema?

2021. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
82%

"miért nem kezd valamit a pénzével, hogy ne kelljen alkalmazottnak lennie"


Mi lenne az a nagy ötlet évi 12M Ft-ból, ami után nem leszel alkalmazott, és nem az lesz a vége, hogy többet dolgozol kevesebb és bizonytalanabb pénzért csak hogy elmondhasd, hogy vállalkozó vagy? :P

2021. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem, mert 27 éves nőként keresek 600 nettót. 45 éves koromra már magasabb szinten akarok lenni ha lehet.
2021. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
88%

De miért kellene mindenáron vállalkozni annak, aki ennyit keres?

Ilyen szinten soha nem fog gondot okozni állást találni, gyakorlatilag betonbiztos jövedelme van. Felesleges kockáztatni a vállalkozással.

2021. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Hintalow ***** válasza:
100%

Nem, valszeg annyièrt már kemènyen kell hajtani, èn meg kènyelmes vagyok, ès szeretem ha jut elèg idő a hobbijaimra.

Az autó meg nem èrdekel, nem szeretek vezetni :)

2021. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
#23 milyen szempontbol relevans, hogy no vagy?
2021. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
#18 Apercentilis nem ezt jelenti. Az altalad vazolt vizsgalat esetben a percentilis maga a fizetes, nem egy sorszam. Azaz ertelmetlen a feltetelezett kerdes. A percentilis nem lehet "hanyadik". Ettol fuggetlenul ertettem mire gondolsz. 🙂
2021. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes kommentek. 70%-nak milliós (vagy feletti) fizetése van biztos..

Szerintem a legtöbb ember elégedett lenne ekkora fizetéssel 45 éves korára, persze attól is függ, hogy mit kérnek cserébe

2021. dec. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
#27: nem kötekedésből, de ez alapján jól írtam: "In statistics, a k-th percentile (percentile score or centile), denoted P_k% is a score below which a given percentage k of scores in its frequency distribution falls (exclusive definition) or a score at or below which a given percentage falls (inclusive definition). For example, the 50th percentile (the median) is the score below which (exclusive) or at or below which (inclusive) 50% of the scores in the distribution may be found."
2021. dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
55%

!'szomnak se kell. A ket szep szememert nem hullik az olembe ennyi della... es senkinek sem. Ilyen penzekert arat kell fizetni. Vagy ezer ev tanulassal vagy napi 20 ora meloval... vagy is is... vagy persze kapcsolatokkal...


Nekem ez nem hianyzik, en nagyon jol be tudom osztani ennek a cirka harmadat is es van idom, energiam elni... nekem igy jo.

2021. dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!