Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan, aki más időrendben...

Van olyan, aki más időrendben dolgozik, mint a többség? (nem reggel kel)

Figyelt kérdés

Mit dolgozik, az, aki nem reggel 7-kor kel, hogy 8-9-re beérjen a munkahelyére?


Szóval, ha te így dolgozol, elárulod mi a foglalkozásod?


Igen, ha felvetül az a kérdés, hogy "te erre hajtassz?": Igen szeretnék valami nyugis, elfogadható időbeosztású munkát, természetesen olyat, amit szívesen csinálnék.(pl rendezvényszervező..) A szüleimen látom, hogy mennyire kipurcannak délutánra-estére, mire hazaesnek a munkából..

Én ezt nem szeretném, amúgyis eléggé délutáni-esti-éjszakai ember vagyok, és ma már annyi lehetőség van..csak hol keressem?


De ne a go-go táncolással jöjjön itt nekem valaki! :D


Kérlek válaszoljatok!


Mit dolgozol???


2010. szept. 7. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Én már nem dolgozon, de jót mulattam a kérdéseden. :)


45 éven keresztül keltem minden munkanapon reggel 4.30-kor, hogy a 5.45-os munkakezdésre beérjek a munkahelyemre.

Rajtam kivűl ezt még többmillióan igy csinálták. A Te szüleid, nagyszüleid is.

Mondjuk meg is látszott az ország állapotán. Akkor nem volt egyetelen éhező vagy nyomorgó ember sem, meg hajléktalan sem létezett.

2010. szept. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
9:30ra járok be. webfejlesztő programozó vagyos. 17:30ig vagyok itt többnyire.
2010. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1.Örülök, hogy okoztam pár vicces percet :) De nem tudnék egész nap ugyanott rostokolni reggel 7-8-tól délután 5-ig. 2.Köszi, de te is irodában ülsz, nem? :)
2010. szept. 7. 10:28
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
én konkrétan folyamatos műszakban dolgozom. na, ez sem egy leányálom, 12 éve csinálom, de még mindig nem tudom nyomon követni hogy kell menni a jövő héten....ebbe érts 12 órás műszakokat és hétvégéket is. egy gyárban dolgozom egyébként.
2010. szept. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Pénzügyi tanácsadással foglalkozom. Mivel az ügyfeleim általában alkalmazottként dolgoznak, munkaidőben sokukkal nem tudok találkozni. Jellemzően déltől indulnak a tárgyalásaim. Délelőtt tréningek, papírmunka, ügyintézés megy. Heti egyszer, vagy kétszer kelek kilenc előtt, viszont sokszor este 7-kor kezdem az utolsó tárgyalásom. Ha úgy adódik szombaton is dolgozok. Vasárnap tabu, az időmet 90%-ban én osztom be.


Van ismerősöm, aki valami telefonos ügyféltámogatást csinál dél-amerikai partnereknek. Az 5 órás időeltolódás miatt kb délre jár be melózni és éjfélig van.

2010. szept. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az utolsónak nagyon köszönöm! Már kezdtem pipa lenni, hogy senki nem veszi komolyan a kérdést... Pedig ma már nem meglepő, hogy senki nem akar vért izzadni a semmi pénzért. Ma már ez nem így működik.
2010. szept. 7. 10:43
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

10:36-os vagyok.


Azt nem mondtam, hogy nem kell melózni, csak azt, hogy később indulok, és később is fejezem be. A heti 40 óra nekem is simán meg van. Néha több, néha kevesebb. Amúgy én is az az esti-éjszakai típus vagyok. Tuti kikészülnék ha minden nap 8-tól egy irodában kellene ülnöm.

2010. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

A Pesten dolgozó ismerőseim nagy része 9-re jár dolgozni (könyvelő, ingatlanos, jogi asszisztens). Én eddig 9-re jártam, este 6-ig, heti egy szabadnappal. De volt olyan munkám is, ahol délben kellett kezdenem 4-ig (óraadó tanár)


Most egy olyan munkahelyre pályázom, ahol 3 műszakos munkarend van (ügyfélszolgálat). Hogyan fogom megszokni, fogalmam sincs, de ki akarom próbálni. Eleinte biztos furcsa lesz.

2010. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

"Már kezdtem pipa lenni, hogy senki nem veszi komolyan a kérdést..."

elárulod mire gondolsz?



"Pedig ma már nem meglepő, hogy senki nem akar vért izzadni a semmi pénzért. Ma már ez nem így működik."


miért izzadnék vért a semmi pénzért, ha egyszer adnak rendes melóért sok pénzt nekem? nem azért tanultam ,h robotoljak hajnaltól éjjelig minimálbérért.

2010. szept. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Kamumail, általában gondoltam nem rád/rátok.
2010. szept. 7. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!