Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A legtöbb gyári munkás mièrt...

A legtöbb gyári munkás mièrt paraszt ès igènytelen ?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ilyenekre hogy telefossák a wct ès nem húzza le,meg egyéb dolgok,aki dolgozik vagy dolgozott gyárba tudja miről beszélek,
2021. dec. 24. 00:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Mert kulturálatlanok, és minimális az intelligencia szintjük, tisztelek a kivételnek.
2021. dec. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Vannak olyan emberek, akik a neveltetés, az oktatás és/vagy a megfelelő szociális háttér hiányában "paraszt és igénytelen" módon viselkednek, ami a folyamatos káromkodástól kezdve a WC le nem húzásán át a gyári munkások általánosításáig bármiben megnyilvánulhat.
2021. dec. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Van 1 réteg, aki tényleg ennyire alacsony értelmi szintű, hogy ilyeneket tesz.

És van 1 másik réteg is, aki meg elégedetlen a fizetéssel, a főnökkel, a körülményekkel, ők meg bosszúból igénytelenkednek.

2021. dec. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
16%

Nem mindegyikük viselkedik így. Vannak kivételek.

Akik pedig így viselkednek, azoknak a megfelelő szociális hátterük, neveltetésük hiányában kialakulnak ilyen szokásaik (káromkodás, folyamatos elégedetlenség, mások ócsárolása, morgolódás, igénytelenség, stb.). Illetve a közeg - ahol az ember szocializálódik - jelentősen befolyásolja az ott levőket. Hatással vagyunk egymásra, avagy csoportdinamika. Én is dolgoztam gyárban rövid ideig és eleinte például szépen tapintatosan beszéltem mindenkivel. Körülöttem viszont mindenki hangos volt és káromkodott. Egy idő után rám ragadt és én is elkezdtem hangosan beszélni és káromkodni. Ilyenek vagyunk mi emberek.

Egyébként nemcsak a gyári munkások között vannak gorombán viselkedők, tehát általánosítani nem lehet szerintem.

2021. dec. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Mert jellemzően nem az értelmiségi réteg megy gyári munkásnak.
2021. dec. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Láttál te már irodai budit? Ugyanugy néz ki mint a "melós budi". Néha még rosszabbul. Az igenytelenség nem munkakörhöz kötődik.
2021. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Az a baj, hogy a selejtképző oktatás, illetve, hogy a szülők nagy része majom szeretet alapján foglalkozik a gyerekével, illetve a fiatal a selejt médiás által közölt mintákat veszi alapul.


Aztán, mikor a selejt emberünk maga körül is ezt látja, ez igaz a diplomásra is, elhiszi, hogy az a természetes viselkedési forma.

Értékrendi válság van.


Tisztelet a kivételnek.

2021. dec. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Istenem néznél meg egy irodai retyót...Nálunk a gyárban tisztábbak a wc-k, mint egy korábbi munkahelyemen az irodákban. A takarítószemélyzeten is múlik sokminden.
2021. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Vicces, hogy mindenki a retyon lovagol, mikor csak egy pelda volt a sok kozul :)
2021. dec. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igen a wc csak egy példa volt,volt olyan munkatárs aki ezer éves lyukas zoknit használt hónapokon keresztül,

Parasztkodások kiabálások....szidják a vezetőket a sorsuk miatt ahelyett hogy változtatna rajta ..

2021. dec. 25. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!