Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Buszsofőr, vagy autószerelő...

Buszsofőr, vagy autószerelő legyek inkább?

Figyelt kérdés
Érettségim, B-s jogsim van csak, amit fel tudok mutatni. Szeretek vezetni, az autók is érdekelnek, tudom mi az a hengerfej, porlasztó, aztán nagyjából ennyi, nem sok. Vezetni viszont imádok, s ha jól tudom, sofőrből hiány van. Az autószerelőin is gondolkodtam, de ott meg vállalkozni kellene, hogy az ember tisztességesen megéljen. Szóval nehéz ügy.
2021. dec. 26. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Előbb szerelő.

Sofőr később is lehetsz.

A szerelő biztosabb állás, és nem annyira idegölő.

2021. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
60%
Egyik se, ha rám hallgatsz. Itt 5-10 év múlva mindenhol elektromos autók lesznek. Nem lesz szükség autószerelőre. Buszsofőr pedig azért ne mert azok önvezetők lesznek. Tudom hülyén hangzik de gondolj bele. A telefon sem egy régi dolog gyorsan jött és az egész világot uralja. Szóval inkább tanulj és legyél informatikus, arra mindig lesz igény
2021. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A másik opció egyébként valami kertészeti dolog lenne. Gyógynövényes foszk, vagy kertészmérnöki. Na ja, elég hülye jövő felé haladunk, s akkor így legyen egy fiatal tisztában azzal, hogy mi is akar lenni. Bárcsak a 90-es években lennénk. Szomorú.
2021. dec. 26. 22:06
 4/13 A kérdező kommentje:
Az informatikát sose szerettem, bár jó voltam belőle.
2021. dec. 26. 22:07
 5/13 anonim válasza:
100%
Igen én is így vagyok vele utállom a mai világot. Én sem szeretem az informatikát, csak felvetettem mint példa. A kertészeti dolog jó ötlet arra talán lesz is igény a jövőben. Sok sikert!
2021. dec. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerelő
2021. dec. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

#2


Elektromos autó önszerelő is lesz az önvezető képességen kívül? Ez nekem új..

2021. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Teleport lesz, de az is elromlik néha
2021. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
#7 az elektromos autókon sokkal de SOKKAL kevesebb mindent majd javítani mint a benzinesen. Így is rengeteg autószerelő van, és ezt a kevés feladatra rengeteg ember lesz így nem hiszem hogy olyan sokan mennének pont hozzá így megélni is nehéz lesz. Röviden így ennyi.
2021. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9


Ez teljesen hülyeség

2021. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!