Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A postánál szokás, vagy mióta...

A postánál szokás, vagy mióta szokás ún. belépőt vinni?

Figyelt kérdés
Amikor az új belépő meghívja egy körre a vele egy műszakban dolgozókat. Hogy megy ez, mi a menete?Vagy csak kitaláció?Mert ugye munkavégzés alatt tilos az alkoholos befolyásoltság. Nem szeretnék semmi rosszatt, sem magamnak, sem másnak, de próbálnak erre rábeszélni.Mit tegyek?Ha viszek sütit inkább, akkor rossz fej leszek, ha meg belemegyek bajba kerülhetek.

2021. dec. 30. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hivd meg oket munkaido utan, az a biztos.
2021. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még sehova nem vittem semmilyen "belépőt".
2021. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a pár éve a postánál azt tanították meg minden más előtt hogy kinek kell jattolni a saját borravalómból ha jó fej akarok lenni.

A leszámolónak,a kiosztónak,a garázsban a kocsimosónak akit azért fizetnek hogy kocsit mosson...

2021. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen tuti nincs.
2021. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Nekem a pár éve a postánál azt tanították meg minden más előtt hogy kinek kell jattolni a saját borravalómból ha jó fej akarok lenni."


Ezt velem is eljátszották, de nem adtam senkinek sem, pedig havi 100-200 ezer összejött a jattból, vissza sem köszöntek a kollégák nekem, de nem érdekelt.

2021. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az istenverte ajánlott levelet lennétek képesek nagy könyv szerint kézbesíteni előbb!
2022. jún. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BlackSword ***** válasza:
6-os, ha a nagykönyv szerint kézbesítenénk, akkor Te nem 10 perceket állnál a postán, hanem napokat...
2022. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, korábban se volt ilyen. Ez egy szolgáltatás, ki van fizetve. Nem úgy megy, hogy nem csinálod. Rengeteg kárt okoztok ilyenekkel nap mint nap, főleg amikor a szomszéd átveszi, mert szerinted azt lehet.
2022. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BlackSword ***** válasza:

Az ajánlott levelet bedobják a levélszekrénybe, aztán csókolom... én mondjuk nem kézbesítő vagyok, de ennyit én is tudok...


Panaszkodni meg mindenki tud, aztán kiderül, hogy se postaláda, se házszám, se név a fél utcában...

2022. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 arról beszélek, amikor hat éve változatlan a címem, ott lakom, és öt év után jön egyben két komolyodó tartozás (öröklött ingatlan szemét és kommunális adó), részben behajtás alatt. Az is emailben. Szerinted mennyire tévednek el a leveleim?
2022. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!