Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha Budapesten pályakezdő...

Ha Budapesten pályakezdő közgazdászként nem kapom meg még a nettó 300 000 ft+ cafeteriát sem akkor alulfizetett vagyok?

Figyelt kérdés
Pénzügyi multis állás angolul
2021. dec. 31. 19:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%
1 éve ott vagy, akkor simán válthatsz.
2021. dec. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Válts, sokkal könnyebb úgy jobb bért elérni. Az első helyeden nehéz kitörni a kezdő szerepből.
2021. dec. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
én jóval magasabb bérrel kezdtem közgazdászként
2021. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 ascelpius ***** válasza:
85%

9-es vagyok

Ha egy éve vagy ott, akkor megvolt már az éves bértárgyalás? Ha még nem akkor azt még megvárnám, feltéve ha maga a munka a fizun kívül mindenben megfelel. Nekem volt, hogy 1 év után kiharcoltam egy 30%os emelést (ellátásilánc oldal)

De máskülönben meg érdemes szétnézni állások közt csak tartsd észben, hogy januárban még elég lassú sok cégnél a toborzás az évzárás/kezdés miatt, még annyira jó ajánlatok nem biztos, hogy lesznek

2021. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Volt emelés de nem sok kb 5-8 ezerrel lett több a fizetés/hó.

A munkámmal elégedettek.

2021. dec. 31. 23:21
 16/20 ascelpius ***** válasza:
84%
Hát ha emelés után is 300 nettó alatt vab a fizu, akkor mindenképp keresnék mást, Pesten ennél csak jobbat találsz
2021. dec. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%

Msc alatt 6 honapos szakmai gyakorlatom volt, ott diakmukai fizut kaptam. Diploma utani elso munkahelyemen 266 netto (br.400) volt, nem kellett az angol. Innen probaido elott elkuldtek. Utana 1 honapra talaltam masikat, ott mar netto 300-t (br. 450) kaptam, 2019-ben. Azota mar nott a fizum, most br. 500 es itt van 13. Havi fizu. Szinten nem kell angolt hasznalnom.

Amugy epp most tervezek valtani.

Neked is ajanlom.

2022. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%
nem vagy alulfizetett, az első állásnál amúgy se a lóvét nézd hanem hogy szerezz értelmes tapasuztalatot
2022. jan. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy az első állásnál ha olyan hely, hogy tényleg tanulsz, fejlődsz, értelmes, komoly dolgot csinálsz, még rossz fizetésért is maradjon ott, akár két évig is.

Önéletrajzban később nagyon sokat fog érni.


Ellenben, ha tingli-tangli közgazdász munka, amiből sajnos sok van, főleg SSC-kben, akkor azonnal válts!!!

Még akkor is ha amúgy jól fizet (bár az ilyen nem szokott jól) vagy ha amúgy a kollégák, környezet, stb... szimpatikusak.



A kérdésednek úgy lenne értelme vagy legalábbis megválaszolni úgy lehetne, ha több adatot adnál meg.


Corvinuson végeztél. Ez fiatalon, főleg az első állásnál valóban szempont, de kevés.

Gondolom pénzügy és számvitel alapszakon. Nem írtad, bár fontos lenne, de ki lehet következtetni.


Msc-t tervezel csinálni? Sokat segítene.


A cég nevét ahol dolgozol nyilván nem akarod kiírni, de a pozíció nevét és röviden, hogy mit csinálsz, ha leírnád, pontosabb választ lehetne adni.



Mert pénzügyes állásnak nevezik a legegyszerűbb ssc-s állásokat is, de a sokkal komolyabb valódi vállalati pozíciókat is.


Az, hogy angolul dolgozol lényeges körülmény.

De nem mindegy, hogy SSC-ben egyszerű munka, ami általában angolul zajlik vagy pedig valami komolyabb feladat és ott angolul.

Esetleg olyan munka-e amit mindenki angolul végez vagy az angolul végzendő feladatokat te csinálod, mert te tudsz úgy?

Tehát alap, hogy angol minden vagy pedig nem. Hatalmas különbség.



Az, hogy jobban tudsz angolul mint sok kollégád egyéni szinten nagyon jó dolog, tényleg nagy dolog.

De vajon elég-e az a szint ahogyan ők tudnak? Nyilván igen. Ha mondjuk X szint elég a munkához, nem nagyon fogja érdekelne a munkáltatót, hogy te folyékonyan beszélsz angolul.

2022. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

19-nek

Mindenki angolul dolgozik.

A munka komoly azt csinálom mint màsok több év tapasztalattal.

A pozíció az accounting, audit support és projektek vannak még.

2022. jan. 2. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!