Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Autós oktató szeretnék lenni....

Autós oktató szeretnék lenni. De megéri?

Figyelt kérdés
Imádok vezetni, s abszolút higgadt vagyok. Mostanában egy havert szoktam tanítgatni egy rutinpályán, s ő is azt mondja, hogy ez tök jó ötlet lenne, viccesen megjegyezte, hogy csajozni is tudnék így, bár ez mellékes a kérdés szempontjából. :) De érdemes ebben gondolkoznom? Nincs más végzettségem az érettségin kívül, munkát se találni errefelé, inkább alkalmikból tartom fenn magam, szóval gondolom ezzel is talán többre mennék.
2022. jan. 3. 00:03
 1/6 A kérdező kommentje:
24/F
2022. jan. 3. 00:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van pénzed a szakoktatói tanfolyamra és oktató autóra, akkor el lehet gondolkodni rajta.
2022. jan. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Fiatal puncikat oktatni ok. Cupákolásért, du..gásért átengeded őket.
2022. jan. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok pénzt kell belefektetni, vállalkozóként mindent te fizetsz: tanfolyamok, engedélyek, a kocsid átalakítása... hát őszintén, nem tudom hogy egy tisztességes ember (aki nem akar minden tanulót pótórákra lehúzni feleslegesen) lehet-e nyereséges ezen a területen.
2022. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most járok vezetni, 8000/óráért és 1 óra csak 45 perc :D

30 óra a kötelező, szóval egy tanulóból 240 ezret lehet így kiszedni, bár az én oktatóm eleve úgy kezdte, h ő mindenkinek 40 órát ajánl, h biztosabban meg legyen a jogsi :DD (na meg persze az már 320 ezer :D )

ja és alig lehet bejutni hozzájuk, mert tele a naptáruk, de nyomják is reggel 6-tól általában estig...

2022. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy megéri, de alap hogy legyél egy szr szemétláda pénz éhes lehúzó alak. Ez alapfeltétel. Ha ez meg van benned, és még csak empátiád sincs akkor nagyon sok pénzt be lehet kaszálni.
2022. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!