Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egy jó önéletrajz...

Milyen egy jó önéletrajz pályakezdőként?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta keresek állást, de a legtöbb helyről fel sem hívnak. Mivel pályakezdő vagyok így elég csupasz az önéletrajzom (adatok, iskolák, mikor érettségiztem és miből, mikor szereztem szakképesítés annak a megnevezése és száma, jogosítvány). Milyen egy jó önéletrajz, amivel nagyobb esélyem lenne? Mit írhatnák még bele és hogyan?

2022. jan. 6. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Nagyjából ezt. Lehet a formával, vagy a megfogalmazással lesz gond. Meg tudnád osztani itt, vagy privátban esetleg?
2022. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Nemcsak az önéletrajz a lényeg, hanem a lehetőségismeret is.
2022. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz pontosan?
2022. jan. 6. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen megcsinálom neked minden rosszindulat nélkül. Vagy legalábbis segítek. Régen én is nagyon sokat bajlódtam vele.
2022. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ugyanez van velem is.Ahova beküldtem az önéletrajzot egy helyről sem hívnak.Én is pályakezdő vagyok.
2022. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem azért nem hívnak, mert rossz az önéletrajz. Meghirdetett állások nagy része csak formai, már ismerősnek adták (ezt testvérem mondta). Az állások nagy része alapból szakembert vagy szakmunkást keres. Ha tudsz is jelentkezni valamire, ami egy nagyon kicsit is szakmába vág, rajtad kívül még 40-50 ember minimum jelentkezik rá még kisebb városban is. Hacsak nem valami nagyon hiánydiplomád, vagy nívós szakod van sajnos lejjebb kell adni a szintet, vagy mást (is) tanulni, tapasztalatból mondom.
2022. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Mostanaban pedig az állaskereső oldalakon nem nagyon talalok munkat..csak olyat ami ferfi munka vagy vegzettség szükséges.
2022. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!