Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy összeszerelő?

Mennyit keres egy összeszerelő?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem pontos számokat kérek, mert azt persze tudom hogy nem tudnátok :) De ha valakinek van tapasztalata ezzel, meg tudná mondani kérlek, mennyi lehet kb NETTÓ egy összeszerelőnek a fizuja? (Én pontosan a WHC-n keresztül találtam egy autóipari helyre melót ebben, annyi van kiírva, hogy kiemelt bérezés)

Köszi előre is :)



2022. jan. 7. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Kb a minimálbér és a bruttó 450k sávban…
2022. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Biztosan többet, mint egy szétszerelő.
2022. jan. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Milyen összeszerelő?

Ha operátor-összeszerelő munkás-sori munkásról van szó, akkor legtöbb esetben minimálbér vagy minimálisan afelett + pótlék (jelenleg bruttó 200.000, nettó 133.000 Ft). A legtöbb esetben műszakolni kell, ezért van pótlék.

2022. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Hát ha még közvetítő cégen keresztül is leszel, akkor nagyon max nettó 150 ezret.
2022. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ehh azért ennél többre számítottam :D azért köszi xd
2022. jan. 7. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
nyolc órában 1 műszakban minimálbért.
2022. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Több műszak van, 8 órás is és 12 órás is van. Összevissza leszünk beosztva ha jól tudom, de előre tudni fogjuk.
2022. jan. 7. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy pár évvel ezelőtt dolgoztam soron Borsodban. Már akkor is 200 körül volt az operátorok bruttó alapbére. És az fizetés szempontjából rossz hírű hely volt. Szerintem annyira nem rossz a helyzet, mint a többiek mondják, főleg az autóiparban. De hamarosan tudni fogod akkor első kézből.
2022. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát ha a bruttó volt annyi..az elég rossz azért :D
2022. jan. 8. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!