Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ha nem sokkal a...

Szerintetek ha nem sokkal a probaido utan mondanek fel a munkahelyemrol az megis hogy nezne ki?

Figyelt kérdés

Egyreszt jol jott az a fizu amit harom honapig kaptam, viszont nem erzem azt h jol menne a betanitas, csomo mindent nem magyaraznak el reszletekbe menoen, es emiatt sokszor meg sem tudom csinalni a feladatot. Mondhatni csak ugy odalokik elem, aztan kezdjek vele valamit. Meg hivogassak ilyen-olyan nemet kollegakat es oldjam meg az olyan csicska feladatokat, amihez a fonoknek nincs kedve. En ennel egy sokkal proaktivabb hozzaallast vartam volna el toluk.


Tegyuk fel ha nem sokkal a probaido utan mondok fel, akkor harom honapot le kell dolgoznom igaz?



2022. jan. 9. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3 hónap a felmondási időd? Német multi a dél-budai Duna parton? :)
2022. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mondj fel ha nem tetszik.

Előtte megpróbálhatsz fizuemelést kérni mert van az a pénz, hogy megérje.


Felmondási idő cégenként eltérő és van ahol elengedik.


Amúgy ITSH nem költözött át a pesti oldalra?

2022. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ez egyebkent az Exxon.
2022. jan. 9. 18:18
 4/15 anonim ***** válasza:
És ez a próbaidő alatt nem derült ki, hogy nem tanítanak be jól és hogy nem tetszik? Próbaidő letelte előtt kellett volna felmondani, így már kötelezhetnek felmondási időre.
2022. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazabol ugy tervezem, hogy legkesobb majusban valtanek, de nagyon legkesobb szeptemberben. A CVm-ben se nezett volna ki tul jol, ha ilyen gyorsan lelepek.
2022. jan. 9. 19:06
 6/15 anonim ***** válasza:

És ez nem derült ki a próbaidő alatt?

Nyilván nem néz ki jól, de végülis mindegy, készülj úgy, hogy ledolgozod a teljes felmondási időt, aztán mész máshová.

Mondjuk én inkább szólnék a főnökömnek, ha már korábban nem mertem

2022. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Engedd már el ezt a nem derült ki a próbaidő alatt kérdést. A kiírt kérdés szempontjából lényegtelen mi mikor derült ki. Egyébként a 3 hónap próbaidő nem mindig elég arra, hogy ilyen dolgok kiderüljenek. Az első hónapban még elvagy, a másodikban már érzékeled hogy valami nem frankó, és mire tudatosul benned, vagy meggyőződsz róla, már le is telt a 3 hónap. Valószínűleg a kérdező is hasonló szituációban van.


Mivel nem folytál még bele komolyabb munkafolyamatokba, esélyes hogy elengedik. Arra kisebb esélyt látok hogy köteleznek letölteni, tulajdonképpen semmi értelme nem lenne. Mikor felmondasz éppen ezért közös megegyezést csinálj, amiben a felmondási idő csökkentését nyitott pontként kezeled, és ha leültök beszélni majd egy kölcsönös verziót aláírtok.

2022. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy az utolsó mondja három hónap itt elég kevés arra, hogy kiderüljenek dolgok. Inkább az utolsó hetekben éreztem azt, hogy nem igazán vagyok jó fit ide.
2022. jan. 9. 19:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Bármelyik multiba mész, mindenhol ugyanezek a feladatok lesznek sajnos (hívogatni kellemetlen ügyfeleket, fogadni őket személyesen, IT helpdesk, iktatás, adminisztráció). Azért mondom, hogyha esetleg eszedbe jutna egy másik hasonló helyre menni. Próbaidő letelte előtt kellett volna amúgy felmondani közös megegyezéssel. Még úgyis kínos, de egyszerűbb és kevesebb papírmunka. Szerintem mindenki tudja, hogy utána már macerásabb a felmondás.
2022. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7: Engedjem el, ehhez képest még a kérdező is elismerte, hogy már látszott a próbaidő végén, hogy nem oké...

Arra nincs válasz, hogy mit mondott erre a közvetlen felettes.

Le lehet pontozni ezt is


#6

2022. jan. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!