Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten mit remél egy cég,...

Budapesten mit remél egy cég, milyen minőségű munkaerőt kaphat minimálbérért? Mi lenne az elvárás kit és milyen kvalitásokkal várnának bruttó 200/nettó 133-as bérért?

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Ugyanazt a minoseget, mint evtizedek ota.
2022. jan. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az az elvárás hogy legyen két keze lába és egyszerű utasításokat (tedd ide) megértsen. Mint egy kutya kb.


Meg jó ha a nevét le tudja írni.

2022. jan. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen korrekt munkat varhat el, sok helyen ennyit er a munka...
2022. jan. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

"sok helyen ennyit er a munka.."



Ja, K-Mo-n. Ny-Mo meg Pesten meg 15.000 a segédmelós napibére.

2022. jan. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Igen de feltetelezem a kerdesben nem segedmunkas berrol van szo
2022. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miert nem a ceget kerdezed? Honnan tudjuk, hogy ok mit remelnek?
2022. jan. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert hozzá. Dolgozni nem fog, érteni se ért semmihez, mondjuk ennyiért nem is akar, de cserében sírni fog folyamatosan, hogy kevés a fizetés.

Tegyük hozzá, hogy az Alapítványi iskolába eddig is mindegy volt, hogy kit alkalmaznak, csak olcsó legyen. :D

2022. jan. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy ilyen jó fizetésért simán elvárható diploma, minimum 5 év tapasztalat és két felsőfokú nyelvvizsga.
2022. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amikor a titkárnőm elköltözött, a cégem erősen visszaesett (ő átlátott mindent, tudott gondolkodni, és rendkívül precízen intézete a dolgokat). Mikor megtudtam, hogy közszférában dolgozik nettó 144 ezerért, hát erősen csodálkoztam... és mivel nem találtam megfelelő embert, többet ajánlottam neki, nettó 300-at, majd nettó 500-ig felmentem!!! (Ez volt a lélektani határ.)

Szóval még közalkalmazott, nettó 150-et keres, mert: "Nem kell a pénz, ez a munka közel van, és a férjem jól keres." - A kérdésre a válasz: SZERENCSÉS ESETBEN A LEGJOBBAT!

2022. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: sztem ott a távolság vagy munkaidős is közbe játszott, lehet, hogy ìgy annyi ment el a napjától, hogy nem érdekelte már a pénz. Lehet, hogy ha bedobod neki, hogy még az ebédidőt sem kell ledolgozni ès nettó 8 órát van lehet, hogy előbb marad mint több pénzért.
2022. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!