Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beragadt közgazdász karriert...

Beragadt közgazdász karriert hogy lehet megváltoztatni jelentősen? SSC gazdasági irodista állásból?

Figyelt kérdés

Aki egyetem után SSC-be kerül, de olyan állásba ami inkább gazdasági irodista, azt onnan hogy lehet kimozdítani?

Nem kicsit, hanem érdemben, komoly állásba?


Vagy teszem azt például (ez nem én vagyok) telebankos valaki vagy olyan állás amihez alig kell gazdasági tudás, abból hogy lehet a banknál komoly valaki?

Kockázatkezelés, stb.


Mások már egyetem után ilyen helyeken kezdenek. Én X év nem túl jó tapasztalattal hogyan tudnék váltani?



2022. jan. 14. 12:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
SSC-ben is vannak jobb állások, csak nehéz bejutni. És még mindig jobban fizetnek, szerintem. Nekem egyszer ajánlotta az ex-főnököm, hogy pályázzak egy kisebb céghez főkönyvelői poziba, azt mondta neki ajánlották fel, de nettó 300.000 FT. Mondtam neki én is, meg a nagy fenét. SSC-ben sima junior poziban, nulla felelősséggel is keresek ennyit, majd bolond lennék ezt ennyiért elvállalni. Amúgy valószínűleg fel sem vennének, mert nincs meg hozzá a tapasztalatom.
2022. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!