Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2 év tapasztalattal HR poziban...

2 év tapasztalattal HR poziban megkérhetem a nettó 400-at?

Figyelt kérdés
2 idegen nyelv ismerete is elvárt ráadásul.

2022. jan. 14. 14:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Hát pont azon a területen vagyok, ami a legtöbb processt magába foglalja. Lényegében minden, ami a próbaidő leteltétől a kilépésig történhet egy dolgozóval, azokat csinálom. A betanulási idő itt minimum 2 év.
2022. jan. 14. 17:37
 12/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem akarlak le cinkelni, dr nem vall nagy szakmaiságra, ha HR-esként még belőni se tudod magad két év tapasztalattal, hogy mennyiért mozognak a bérek ezért a munkaerőpiacon hasonló kaliberrel😏

Meg "azt szeretném tudni hogy mennyit kapnék készhez": és ha a munkavállaló kér tájékoztatást hasonlóról? Azért egy alap nettóból bruttót illene tudni kiszámolni egy HR-esnek élből, sima százalékszámítás (pro tipp: bruttó × 0,665 ha nincs semmi adókedvezmény)

Sajnálatos, hogy az ilyennek van két év tapasztalata emberi sorsok megítélése felett, egy normális pályakezdő meg nem kap munkát, mert az ilyen inkomoetens HR-es nem veszi fel, meg nézi le (nem mondom hogy te pont ilyen vagy, de ránk álláskeresőkre nézve elég dühítő egy ennyire inkopetenst látni ilyen munkakörbe)

2022. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12 kicsi a p_csöd, hogy ennyi frusztráltság van benned?🤣Tipikus magyar jóindulat. Érdemi információval nem szolgáltál, a kérdésre sem adtál választ, akkor ki kíváncsi mégis erre a szájmenésedre?


Ha tudni szeretnéd, nem vagyok képben a magyar bérekkel, ugyanis nem magyar dolgozók ügyeit intézem. És mivel nem HR-esek fizetéseit látom, hanem teljesen más munkaköri dolgozókét, akik ismétlem, még csak nem is magyarok, hogy kéne tisztában lennem az itthoni fizukkal? Ne okoskodj, ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor maradj csendben. Tudom, nehéz lehet, mert te ilyen kukacoskodó ember vagy, de próbáld meg.

2022. jan. 14. 19:04
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem neked fogom produkálni kérdező, hogy mekkora a p_csöm, nem vagyok rászorulva köszönöm😁

Szabad fórum, szabad vélemény, ha nem tetszik, minek írtad ki? 😁

Igenis égő, hogy egy ilyen van emberek feletti döntési pozícióba, aki bepozícionálni nem képes egy munkakört, meg béreket megállapítani mi mennyi HR-esként, bocsi, az nem mentség hogy te milyen nemzetiségű emberek munkakörét látod, ilyen szakmásként illik átfogóan tisztába lenni általánosságban is a bérekkel, meg a HR-hez, munkaügyhöz kapcsolódó tételekkel! Plusz hogy a bruttóból nettót nem tudsz, bocs, az kb egy általános iskolás sima százalékszámítás alapvetően hogy egy X összegből mennyi a nettó! Ez rád nézve szégyen bocs!

És munkaügyi bérügyi ügyintéző vagyok, nem pedig kukacoskosó frusztrált ember, úgyhogy had tartsak igényt némiképp szakmai vélemény formálására is, köszönöm 😌😅

2022. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

14-es válaszoló! Eszemben sincs védeni a kérdezőt, de én mostanság kezdtem el gondolkozni,hogy munkahelyet váltok, mert szakmai fejlődésre vágyom, és annak ellenére,hogy bérszámfejtőként dolgozom, hogy őszinte legyek fogalmam sincs arról,hogy a szakmán belül jelenleg milyen bérelosztás van.

Tudod miért? Mert ahol most dolgozom 10 éve, ott 90%-ban fizikai dolgozókat bérszámfejtek. Hát körbe kellett telefonálnom ismerősi körökben,hogy jelenleg bruttó 540 ezret keresek, és hogy mégis milyen bérigény még helyénvaló.

2022. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
15-ös válaszoló, te tettél valamit, utána néztál, saját magad kutattál, kerestél :) ilyen szakmásként nem - lehet rossz kifejezés bocsi - , a sült galambot vártad a GYK-n hanem saját magad utána néztél :) Remélem sikerül a munkahely váltás, hajrá.
2022. jan. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#14

“Igenis égő, hogy egy ilyen van emberek feletti döntési pozícióba”


Ettől tovább nem is olvastam a kommented, mert hülyeséget beszélsz😂Én nem recruiter vagyok. A HR-en belül van rengeteg más féle munkakör, én nem döntök emberek felett. Minek okoskodsz, mikor még ezzel sem vagy tisztában? Ebből is látszik, hogy mindig az osztja az észt, aki a legkevésbé jártas egy témában. Elismétlem: nem magyarországi dolgozók ügyeit intézem. Magyar fizetéseket nem látok a rendszerben. Főleg nem a HR-esekét, pont azért nem, hogy ne láthassuk a kollégáink fizetését, gondolod ennyire hülyék lennének a felettesek, hogy ezt engednék? És ahogy te is írtad, ez egy szabad fórum, olyan kérdést írok ki, amilyet akarok (és amilyet az adminok engednek), ha neked nem tetszik, akkor ne válaszolj rá. Ilyen egyszerű :) Jártatod itt a szádat, sértegetni próbálsz, de a kérdésre még mindig nem válaszoltál🤣

2022. jan. 16. 06:57
 18/19 anonim ***** válasza:

"Ebből is látszik, hogy mindig az osztja az észt, aki a legkevésbé jártas egy témában."


Ez tényleg így van. Ezen az oldalon különösen.

2022. jan. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én munkakereséskor a következő ökölszabályt alkalmazom, ha nem az utcáról (=munkanélküliségből, tartalék nélkül) vagy nem toxikus munkakörülményekből, munkahelyi zaklatásból menekülésként keresek másik melót:


A jelenlegi bruttó béremnek 120%-130%-ért mondom be fizetési igénynek az új cégnél. Ezt a munkahelyváltási kockázat megfizetése véleményem szerint - ha szarabb körülmények leszenk az új munkahelyen, akkor legalább addig több a mani amíg kikeveredek onnan.


Ha nem adnak annyit, és nem érzem magamat különösebben rosszul a jelenlegi melóhelyemen, akkor maradok. Ezt meg lehet ismételni 2-3 éves ciklusokkal.

2022. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!