Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy humorista?Mi...

Mennyit keres egy humorista?Mint pl. Mogács Dániel

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
16%

Más pénztárcájában nem tukálunk!

Magánügye. Neked attól nem lesz jobb vagy rosszabb.

2022. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó, fellépések, reklámok stb-k amennyit elvállal. Mogács még szerintem az alsó kategóriába tartozik 100-150 e Ft-ért még eljön egy falunapra, de kis ádám már nem :)
2022. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# Nem az adóbevallását kérdeztem és nem is pontos választ vártam.Érdekelt hogy ez a szakma mennyire jól fizető,meg lehet e élni belőle vagy emelett más munkára is szükség van.Mogács Dánielt is csak példának hoztam fel hogy jobban belehessen határolni a kérdést,nem az ő fizujára voltam kiváncsi.Légyszives menjél máshova kötözködni.

2# köszi<3

2022. jan. 14. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

1# "Más pénztárcájában nem tukálunk!"


Ez honnan jön? :D


Rettenetes ez a felfogás. Mért tabu téma nálad a pénz?


Ez a munkáltatók álma, hogy az alkalmazottak nem beszélik meg a fizetésüket így nem jönnek rá ha ugyanazért a munkáért más fizetést kapnak, így nehezebben alkudnak féléves, éves értékeléseken fizetésemelésért.

2022. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%

Érdekelt hogy ez a szakma mennyire jól fizető,meg lehet e élni belőle (...)”


Él Mogács Dániel?

Igen, él.


Meg lett válaszolva a kérdésed.


Ez csak Magyarországon dívik, hogy szemtelenül megkérdezik ki miből él, mennyi a fizetése.


Kérdező, neked humoristaként fel fog kopni az állad, mert abszolút nincs humorérzéked.

2022. jan. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

9!

Élni, él persze, csak nem mindegy, hogy hogyan. A hajléktalan az aluljáróban is él végülis...

2022. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!