Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki mesélne az Audi Hungari...

Valaki mesélne az Audi Hungaria Zrt gyakornoki állásinterjú menetéről ? Esetleg németül milyen kérdések hangzanak el, vagy hogyan lenne rá jó készülni ?

Figyelt kérdés

2022. jan. 15. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gépészmérnök gyakornokin voltam még 2016 ban. Irtó bunkók voltak, még az önéletrajzom pozitív részét is negatívként tüntették fel, tényleg mindenbe belekötöttek. Kb majdnem azt kérdezték, hogy mit akarok én náluk?


Természetesen ez rá is ment a hangulatomra, legszívesebben elküldtem volna mindegyiket (3-an voltak) a jó édes anyjába. Nem vettek fel, rá 3 hónapra felhívtak, hogy jelentkeztem másra is és arra is behívnának. Nekem ez csak oda 110 km-es utazás volt.

Megmondtam a telefonba, hogy találtam más helyet, ahol jól érzem magam és ne is keressenek többé.

2022. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem Audi, de a Boschnál volt. Idézem: Engem Hatvanban szabályosan megaláztak, olyan kérdéseket tettek fel amikről halvány gőzöm nem volt. 2 ember volt bent, az egyik a raktár vezetője, mondta, hogy menjek oda az ablakhoz és az egyik kint álló kamionra elkezdett mutogatni, hogy akkor nevezzem meg a részeit, ez miért van a ponyván, ez micsoda stb, meglepő módon az egyetemi tanulmányaim nem ezt a tudáskört fedték le, így nem tudtam rá válaszolni, hogy melyik szaros léccel hogyan rögzítik a ponyvát meg ilyenek :D Angolt nyílván tesztelik, ha az önéletrajzodban benne van.
2022. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Audi Hungaria Zrt gyakornoki állásinterjú menete.

Lassan 16 éve dolgozom az Audi-nál, és igen nagy rá látásom van a cégre, mert ennyi idő alatt nagyon sok embert ismertem meg, különböző pozícióból.

Lényeg! Ha meg hirdet az Audi, egy állást, arra már akkor meg volt a jelentkező személy, mielőtt azt meg hirdették volna.

A céghez, 90%-eséllyel csak protekcióval lehet be kerülni. Olyan dolgokat tudnék írni a cégről, hogy sokan el se hinnék. Ha ismersz legalább 3 embert aki valamilyen vezető pozícióban van, akkor minden esélyed meg van hogy ott tudjál dolgozni, se ismeretség nélkül, felejtsed el.

2022. jan. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

3-as ja igen nekem is volt ilyen évfolyamtársam. Németül abszolút nem tudott, de angolul is döcögősen. Mondta ő az Audinál fog dolgozni, mert ismer ott valakit...


Olyat is ismerek, aki 1 év gyakornokoskodás után otthagyta és az egyetemen mondta nekünk, hogy még nmetbe is kivitték párszor, de úgy lenézték, mivel magyar olt, hogy nem bírta elviselni.

2022. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Audinak extrém hányingerkeltő a kultúrája, lehetőség szerint nagyívben érdemes elkerülni.
2022. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
És a merci?
2022. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Német cégekre jellemző, hogy kiforgatják a szavaidat, agyon tesztelnek állásinterjún, megaláznak, mindezt csak azért, hogy röhögjenek egy újabb balekon, aki beadta, hozzájuk az önéletrajzát. Mivel ahogy 3. írja, már rég meg van a protekciós emberke, akit fel fognak venni.
2022. aug. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát majd ha egyszer valaki aki olyan, jól orrba ba..kodja őket mérgében, akkor röhöghetnek.
2022. aug. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!