Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes Aldiban árufeltöltőkén...

Érdemes Aldiban árufeltöltőként dolgozni?

Figyelt kérdés
Bruttó 432 ezer a fizetés, ami jóval több, mint amit diplomával adnának.

2022. jan. 16. 01:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem. AZ legyen a legutolsó. Mindenki csicskáztat.
2022. jan. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A gyártósor talán jobb?
2022. jan. 16. 01:46
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

hát bizonyos munkahelyeken "elmegy" kategória a sori munka de sokat nem keresel, esetleg 4 műszakba. persze ebből is van csicskáztatós

de az aldi lidl ről tényleg ezt beszélik hogy rakodós rabszolga

2022. jan. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol hirdetnek egyáltalán árufeltöltői pozíciót? Neten nincs fent. Alig hirdetnek már ilyen munkakört. Átnevezték?
2022. jan. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most néztem. Csak pakson van betöltetlen álláshirdetés a weboldalukon. Bolti eladó annál több.
2022. jan. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

"Bruttó 432 ezer a fizetés"


Ahol ilyen relatíve egyszerű munkakörökbe hatalmas fizetésekről ígérnek, ott mindig valami kamu átvágás van. Itt az oldalon is írták már sokan hogy ezek a csillagászati árufeltöltő fizetések amit írnak itt ott az interneten nagy kamuk, és jó ha a felét adják annak a pénznek.

2022. jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os jól látja.

De, mivel sokan nem tudnak szöveget értelmezni, lásd elérhető, így bedőlnek a rabszolgatartó LIDL-nek és ALDI-nak.

2022. jan. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Elég volt a rabszolgatartó lidl-ből 9 hónap amit 2010-2011ben a raktárukban töltöttem.

6 órás szerződéssel 14 órát voltam bent, mikor besokalltam. Mikor szóvá tettem, hogy a 8 órás miért megy haza 16-kor, én meg 6 órásként miért vagyok bent még este 21 órakor is (reggel 7 kor kezdődött a meló) akkor csak röhögött az akkori főnök és odavágta, hogy "ilyen a kereskedelem"


És akkor a 3 hónapos keretidőt, meg se említettem, mert akkor még az volt. És sokan meg istenítették, hogy milyen jó, hogy a fizikai munkájukért valamikor majd szabadnapot kapnak... sok gyökér.

2022. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez Magyarország. Dögölj meg a munkában ameddig élsz. Nyugdíjat úgy sem éled meg. Hidd el én az összes fiataltól ezt hallom,hogy ők nem hisznek a nyugdíjban. Ha lesz is nekik akkor kevés. Addig kell dolgozni míg meg nem döglesz . Vagy ameddig a tested bírja. Ez a magyar valóság.
2022. jan. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol fizetnek ennyit, mert mennék én is azonnal?! Ami ki van írva ilyen nagy számokkal, meg van általában csillagozva és oda van írva, hogy X év után elérhető legmagasabb fizetés, beleértve a munkába járás támogatását és mindenféle pótlékokat, cafeteriát. Tehát ha odamész szinte biztos, hogy nem ennyit fognak utalni az első hónap után. Nem mintha nem lenne így is több, mint amit diplomás munkakörben kapok.
2022. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!