Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten palyakezdokent...

Budapesten palyakezdokent meglehet elni? Megeri felmenni?

Figyelt kérdés
21/L Pestre szeretnek koltozni, de ugy felek, hogy nem talalok jo melohelyet, felek a kudarctol, hogy nem vesznek fel…Penzugyes melo lenne a legjobb, de meg szallodai recepcioson is gondolkoztam. Jelenleg irodai kisegto vagyok, ez csak ilyen diakmelo feleseg mert meg tanulok es ugy voltam vele nem kell rendes munkahely egyenlore, nos meggondoltam magam es mennek Pestre de felek. Penzugyi szamviteli ugyintezoim van es most merlegkepes konyvelonek tanulok (okj-n). Ezzel nem igazan talaltam allaslehetoseget tapasztalat nelkul…Palyakezdokent Pesten mit erdemes melozni? Mennyibol lehet megelni (lakas van fent azt fizetnem nem kene)? Ti milyen meloval kezdtetek fent?

2022. jan. 17. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha lakás van, akkor kb. ugyanannyiból lehet megélni, mint vidéken.
2022. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem lehet, Budapesten nincsenek palyakezdok. Akik voltak, azok mind elkoltoztek, vagy ehenhaltak.
2022. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem már alkalmazotti melóból itthon nem nagyon lehet megélni de ez csak az én véleményem. Legyél vállalkozásban könyvelő vagy bérszámfejtő ezek jól keresnek vállalkozásban. Amiből Pesten meglehet élni normális szinten az olyan havi nettó 500 ezer Ft.

Hogyha albérletet is akarsz fizetni.

Egy lakás: 160-200 ezer Ft. Élelmiszer ára havonta plussz egyéb dolgok 100-150 ezer Ft. Félrerakni hogy tudjad azért gyűjteni is a pénzt havi 100 ezer Ft mondjuk. Szorakozas egyeb dolgok havonta vagy ruhavasarlas akarmi szintén 100 ezer Ft.

2022. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Budapesten normálisabb helyen, garzon bérleti díj + kk + rezsi: 150.000 ft

Kaja: 100.000 ft

Szórakozás, tisztálkodás: 50.000 ft (szerényen)


Ennyi minimum kell. Plusz, amit félretennél.

Ha rendelkezel diplomával (hiányszakma), akkor nem rossz Budapest, amúgy meg inkább külföld.

Palimadarat keresik Budapesten is zsebpénzért.

2022. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell lakást fizetned, csak rezsit, akkor az mondjuk 40k. Étel az 50k, bérlet 10k. Ezen felül szórakozás, ruhák, orvos, megtakarítás. Ha ajánlanak 200 ezret, azzal már nem lesz gond. De minimum 180, abból kb. 50k megtakarításod lehet.
2022. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3%
Egyértelmű, hogy megéri. Faluról Bp, Sopron vagy külföld. Am itt ahol lakom a Marina-parton kb minden lph-ban van legalább 2-3 csaj aki a rosszlányokon vagy a beszámolókon hirdet, 20 ezertől indul 1 óra. Plusz extrák. Uh itt minden adott, kb 70 százalékuk faluról felkavarodott fősulis csaj. Esténként van, hogy én is átcsattogok egyikhez-másikhoz. Aki fősulis / egyetemista csaj és itt nem él meg az vagy igénytelen vagy full fapitsa.
2022. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

5-ös, a kérdező írásából látszik, hogy nincs saját lakása.

Tehát minimum 300.000 ft kellene, de azt nem adják meg a pályakezdő “OKJ”-s embernek, ami bruttó 450.000 ft lenne, max diplomásnak.

2022. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenem, le van írva a kérdésben hogy van lakás, amit használhat.
2022. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

Igaz, elnézést. Figyelmetlen voltam.

Akkor minimum kell 200.000 ft. Plusz, ha félre is akar tenni.

2022. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút megéri, csak előbb szerezz munkát, és utána költözz :)
2022. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!