Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten palyakezdokent...

Budapesten palyakezdokent meglehet elni? Megeri felmenni?

Figyelt kérdés
21/L Pestre szeretnek koltozni, de ugy felek, hogy nem talalok jo melohelyet, felek a kudarctol, hogy nem vesznek fel…Penzugyes melo lenne a legjobb, de meg szallodai recepcioson is gondolkoztam. Jelenleg irodai kisegto vagyok, ez csak ilyen diakmelo feleseg mert meg tanulok es ugy voltam vele nem kell rendes munkahely egyenlore, nos meggondoltam magam es mennek Pestre de felek. Penzugyi szamviteli ugyintezoim van es most merlegkepes konyvelonek tanulok (okj-n). Ezzel nem igazan talaltam allaslehetoseget tapasztalat nelkul…Palyakezdokent Pesten mit erdemes melozni? Mennyibol lehet megelni (lakas van fent azt fizetnem nem kene)? Ti milyen meloval kezdtetek fent?

2022. jan. 17. 08:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

#5

Étel 50 ezer? Ha 10 éves vagy anorexiás vagy, akkor biztos. Annyiból manapság nem jön ki egy felnőtt ember, talán csak akkor, ha mindenből a legolcsóbb szart veszi. Én nem eszek olyan hű de sokat, napi kb. 2000 kcal, de így is inkább 80 ezer körül van havonta a kajám (ebből 25 ezer szép kártyáról).


Albit fizetve nettó 300 ezer alatt kuporgatva lehet csak élni. Félretenni így esélytelen. Persze kinek milyen életszínvonalra van igénye.

2022. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#11, teljes kiörlésű kenyeret fogyasztok, durum tésztát, bulgurt, basmati rizst és zabpelyhet, laktóz intoleranciám is van.

Eszem zöldséget, gyümölcsöt, magas kakaótartamú étcsokit. Néha cukormentes szörpöt is iszom. Sok sajtot fogyasztok, mert imádom, felvágottból 90% hústartamúakat fogyasztok. Mivel nő vagyok, és 52 kg ezért az én igényem kimerül 1500 kcalban. Nem éhezem, nem eszem cukrot-cukorral sem húst-hússal. Ha az ember napi 1x melegételt eszik, és nem kell megennie napi fél kg csirkemellet, meg 1 doboz tojást, akkor nem kevés étkezésre az 50 ezer Ft.

Ha rendelni akar valaki, akkor kevés, de akkor a világ összes pénze kevés.

Ja, és nem akciós termékeken élek, nem halmozok fel itthon semmit, nincsen fagyasztóládám sem. Szóval ezzel sem trükközöm, hogy megveszek 5 kg csirkét, amikor akciós. Amikor szükségem van rá, megveszem. Heti menütervet készítek, ez tény, és 2 napra főzök.

2022. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem most ismerősöm Pesti aglóból ezen okok miatt inkább Sopronba toljA. Bécsig a vonat kB hasonló időt fut mint amennyit utazott Budapesten belül. Ìgy azért közel 2000 euróból gazdálkodik nem 300 ezerből. Persze ez èvi 14x jön. Mondjuk sztem ha nem Bècsig megy de csak 1500at keres akkor is előrébb van.
2022. jan. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!