Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Help! Mérlegképes könyvelő,onl...

Help! Mérlegképes könyvelő,online marketing, kozmetikus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


30 leszek idén, és szeretnék karriert váltani. Multinál leszek 5 éve, van egy közgáz kereskedelem marketing BA diplomám,de sales területen dolgozom, amit már nagyon unok.


A fentiek közül, melyik szakmában tudnék viszonylag gyorsan előrébb lépni fizetés szempontjából? Könnyen teremtek kapcsolatokat másokkal, szeretek új embereket megismerni,életvidám, általában pozitív személyiség vagyok, megjelenésem attraktív. Az angolom középfok alatt van már, vissza kellene hoznom.


Marketing tanfolyamok terén, el lehet veszni, jelenleg Szilágyi Balázs tanfolyamait nézem. Leginkább ez a terület vonzana, csak nem tudom, pontosan milyen képzéseket végezzek el (indesign, photoshop, webshop, wordpress, googleads stb). juniorként is kérnek 2-3 év tapasztalatot, úgyhogy nem tudom, milyen esélyekkel indulok


Mérlegképes csak amiatt, mert még mindig keresett, de száraz.


Kozmetikus: itt az emberekkel való kapcsolattartás, és az vonz, hogy a magam ura vagyok.


Kérlek, segítsetek a fentiekben. Ha van egyéb ötlet nőnek ennyi idősen, és komoly a válasz, szívesen fogadom



2022. jan. 19. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyors előrelépés egyik szakmában sincs. Könyvelésnél mire elvégzed az azért pár év és 0 tapasztalttal fogsz állni. Kozmetikusnál sem egyszerű vendégkört kiépíteni. Jha, és a mérlegképes egyáltalán nem száraz, tele van izgalmas dolgokkal és folyamtosak a változások :)
2022. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én decemberben fejeztem be a mérlegképest, nekünk még kicsit több, mint 1,5 év volt. Most már úgy tudom, hogy 3 éves a képezés... Gondold át, három évig tanulsz és ott vagy, mint 0 kilóméteres kezdő könyvelő. Mindenki tapasztalat akar felvenni...
2022. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Könyvelő érné meg a legjobban, de folyamatos vizsgázás, kötelező továbbképzések, és tanulás ez nem kevés pénzbe is kerül.

A másikfele az idegeskedés és a monotonitás, hónapról hónapra ugyanazok a betorlódott munkák határidőre.

Veszélye a bírságok amiket kaphatsz.


Kozmetikus: Hát szerintem csicska munka, kicsit gusztustalan is, nameg a vegyszerek arról nem beszélve, hogy én még alkalmazottról nem hallottam, csak vállalkozó kozmetikusról oda meg tőke kell és tapasztalat.


Marketingnél sem hallottam még jólkereső alkalmazottról, csak vállalkozóról.

A nyelvtudás erősen ajánlott oda egyébként is, meg a magasfokú kommunikáció stb.

2022. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló! Sikerült végül elhelyezkedned kezdőként?
2022. jan. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"három évig tanulsz"


És már van egy diplomád inkább...

2022. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, van, de nem sokra mész a diplomával, ha más területen nincs tapasztalatod. Mai világban muszáj több terület felé nyitottnak lenni, ami 45 évesen is végezhető majd, és nem kell attól félned, hogy kirúgnak a korod miatt pl..
2022. jan. 27. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!