Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gépészmérnökként vezető leszek?

Gépészmérnökként vezető leszek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok, valami vezető alkat vagy idővel megtanulom?

Én szeretem, ha megmondják mit csináljak.



2022. jan. 23. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Maradhatsz beosztott tervező, ameddig akarsz. De akkor a fizetesed is lassabban fog nőni.
2022. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem biztos hogy az leszel, de ez gyártól is függ. Lehet, hogy egy kis irodában fogsz ülni aztán gépen dolgozol.
2022. jan. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

"Én szeretem, ha megmondják mit csináljak."


Ez esetben felejtsd el a vezető szerepet.

2022. jan. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mint ahogy nem minden orvos főorvos.

Egyébként semmi baj nincs azzal ha nem akarsz vezető lenni. Egy vezetőnek sok olyan dolga is van aminek semmi köze a szakmához.

2022. jan. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Voltam beosztott tervező, de soha többet. Szintén gépészmérnök vagyok. Az csak akkor jó, ha NAGYON jó a vezetőség, meg a céges kultúra. Ha nem, akkor dolgozhatsz egy ócsároló, ordibáló f.sz főnök alatt, aki minden napodat pokollá teszi, állandó teljesítmény kényszerben.


Vezetőnek meg tapasztalat kell, 8-10 év alsó hangon, legalábbis normálisabb munkahelyeken+szerencse nyilván. Az önbizalmat meg úgyis a tapasztalat hozza meg, még ha most nem is érzed magad késznek rá (én sem). Akik juniorként eljátsszák az interjún, hogy nekik vezetői skilljeik vannak születéstől kezdve, azokat meg azért átlátják és kiszórják.

2022. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem kell vezetőnek lenni


azt meg kell hagyni azoknak akik olyan alkattal rendelkeznek


viszont olyan formában kell a vezetősdi hogy a szakinak meg a beszállítónak meg az akárkinek el kell magyarázni hogy mit hogy csináljon és néha rájuk kell kényszeríteni azt amit akarsz


beosztott tervezőként egyébként önállóan is tudsz egyéni vállalkozóként tervezni, ott is csak "megmondják hogy mit csinálj"

2022. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!