Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet így dolgozni? A jelenleg...

Lehet így dolgozni? A jelenlegi cégemnél elég változatos a munkarend, mindig a jelenlegi nap végén derül ki mikorra kell menni másnap.

Figyelt kérdés

Legtöbbször reggel 7 órakor kell kezdeni, de van hogy hajnalban, vagy éjszaka, illetve nagyon gyélután 5-6 óra felé ami elhúzódik másnap reggelig. Furgonos sofőr munka, 5 hónapja csinálom de az éjszakázásból elegem lett, meg abból hogy nem lehet tervezni, mindig a nap végén derül ki a másnapi munka. Például ha péntek délutánra ad munkát, az átcsúszik szombat hajnara, vagy reggelre mire hazaérek, a szombatot persze nem fizetik, mert ez pénteki napra eső munkavégzés volt, de reggelre nem tudott adni munkát. Persze lényegtelen is, hogy fizetik vagy sem, mert nem bírom. Ha szombat reggel is érek haza, az a szombati nap már el van cseszve, életképtelen vagyok egész nap. Előtte is furgonoztam, de reggel kezdtem és általában délután már végeztem. Ennél a cégnél még benne van az is a pakliban, ha reggel is kezdek, elhúzódik késő estig, de ezzel még ki is vagyok békülve, mert éjjel aludhatok és a túlórát fizetik. Egyedül a délutáni kezéseket nem bírom, amik átnyúlnap másnap reggelre, meg az éjszakai keléseket, amikor 2-3 órakor kell indulni.


Velem van a baj, vagy más sem szívesen csinálná ezt így? Van akitől hallottam, hogy bírja az éjszakázást, hát én nem az a kategória vagyok. Párommal is összevesztem, főleg a hétvégéken, mert nincs rendszer az életünkben.


2022. jan. 23. 16:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Felhoztam a témát a főnökömnek is, ő csak azt mondta ha eddig tudtam csinálni most miért nem?! Nem nagyon akarja megérteni, de ha törik, ha szakad akkor sem csinálom így tovább.
2022. jan. 23. 16:02
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1 percig se csinálnám ezt a rendszertelen sz@rt. volt benne részem, elég volt 9 hónapig csinálni... soha többet.
2022. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon alja cég lehet ha nem tudják fél nappal előre mi lesz.Nem veled van a baj ez egy nagyon elbszott remdszer,nem normális embernek való.Menekülj ahogy tudsz
2022. jan. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez így nem tűnik normálisnak. Persze van az a pénz amiért csinálnám egy ideig, kérdés hogy kompenzálnak-e érte megfelelően.
2022. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!