Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valakinek van egy diplomája...

Ha valakinek van egy diplomája és diplomás pozícióban dolgozik, az már sikeresnek számít?

Figyelt kérdés

Én nem érzem magam annak. Mitől lennék sikeres? Ugyan úgy egy proli vagyok, max nem a gyártósoron, hanem egy irodában dolgozok.

300-400 ezres fizetés meg mire elég a mai ingatlanárak mellett? Csak egy szaros albérlő vagyok, akinek nincsen saját lakása.

Persze a többi fiatal valamiért ebben az állapotban is tudja élvezni az életet, de nekem nem megy



2022. jan. 23. 23:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

“ Csak az az igazság”


Nem az az igazság.

2022. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"A nőknek is csak a pénz kell, semmi más. Anélkül nem állnak szóba az emberrel."

Amelyik csak a pénzedért állna szóba veled, azért nem is kár!

2022. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon kudarcos a szociális életem. Nincsenek barátaim, 24 évesen szűz vagyok. Ezért akarom pénzzel kompenzálni a hiányosságaimat.
2022. jan. 28. 10:14
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem fog menni. Max egy golddiggert találsz, de ennyi pénzzel még azt sem.


Kapd össze magad, szedd magad rendbe és menni fog az! 24 évesen én is szűz voltam még, alig volt barátom, nem nagyon buliztam. De dolgoztam rajta. Most feleségem van, lakásom, jó állásom, új kocsim.

2022. jan. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Csak azt mondom, hogy amit az 5-ös írt nem igaz. Persze lehet, hogy másoknak a család és a barátok jelentik a boldogságot, de nekem ezek nem adattak meg. Soha nem voltak barátaim. Iskolás koromban is kiközösítettek és vertek az osztálytársaim.


Ha már szociális életem és barátaim nem lehetnek, legalább anyagi javak terén álljak jól. De az sincs. Nincs mivel kompenzálni.

2022. jan. 28. 22:07
 16/16 anonim válasza:

Nem tudom, olvasod-e még, de nagyon rossz a felfogásod...

Nézzünk pár dolgot.

Számít-e a nőknek a pénz? Igen.

Tudsz-e találni nőt jelentős mennyiségű pénz nélkül? Igen.

3-400-as kereset nem egy nagy valami, de a többség még így is hasonló cipőben jár, mint te. Szerinted akkor ők mind szüzek maradnak meg albérletben élnek majd életük végéig?

Én 34 évesen vettem az első lakásom, addig én is albérletben éltem. Csak egy sz*ros szobát béreltem mindig, mert raktam félre a pénzt. Attól még voltak barátnőim, köztük volt egy elég jómódú, százmilliós vagyonú családdal rendelkező is. Nagyon nem az egyedüli szempont, hogy van-e pénzed vagy nincs. De ha többet akarsz keresni, akkor indíts mellékesben egy saját vállalkozást, tanulj valamit, ami több pénzt hoz a konyhára, képezd magad, fejlődj. Mindenki így csinálja, akinek 30 éves korára ingatlana van, az jó eséllye öröklt vagy megtolták pénzzel otthonról. Legyen önbizalmad, foglalkozz a testeddel, nézz ki igényesen és a problémákba ne belesüppedj, hanem oldd meg őket. Bőven előtte van még az élet és simán lehet és lesz is saját ingatlanod és családod. Csak a gondolkodásodat kell megváltoztatni. 35/F

2022. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!