Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetemen egy ügyvivő szakértő...

Egyetemen egy ügyvivő szakértő pozícióban alkalmazott diplomás mennyit keres?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
250e-280e bruttó reális. Kiemelt helyen a 350e sem lehetetlen, de az nagyon a plafon ügyvivő szakértőként.
2019. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a minimálbért kapják meg?
2019. okt. 30. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Diplomával? Nagyon csúnya lenne és senki sem dolgozna ott.
2019. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ki kell, hogy ábrándítsak mindenkit. Saját tapasztalat, egy BA és egy MA diplomával, 2 felsőfokú nyelvvizsgával volt a nettó fizetésem 121.500 forint 2 éve. Persze azóta emelkedtek a közszférában a fizetések, most olyan 140 nettó körül kapnak. Én az ELTE-n dolgoztam, ahol pl. ez konstans probléma, hogy nagy a fluktuáció, azon a karon most is 4 betöltetlen ügyvivő-szakértői állás van, pontosan azért, mert ennyiért senki nem megy el dolgozni. Én is kénytelen voltam eljönni, pedig nagyon szerettem a kollégákat és magát az egyetemet (én ott is végeztem), de ennyiből lehetetlen albérletet fizetni sajnos.
2019. okt. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ábrándítasz ki, mert ahol én vagyok ez a keret. Egyetem és egyetem között, sőt egyetemen belül is vannak különbségek. A kancellária pl. jobban fizet, mint a karok.
2019. okt. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ti mit csináltok ügyvivő szakértőként? Mert ahogy láttam van többféle pozíció is. Amire én jelentkeznék, az külföldi hallgatók tanulmányi ügyintézése lenne.
2019. okt. 31. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!