Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 43 éves vagyok, még sose...

43 éves vagyok, még sose dolgoztam, most lett diplomám - levelező - mehetnék dolgozni, van is kedvem még nincs is, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elvoltam eddig, mert örökség, pár passzivat hozó befektetés miatt, van 3 ingatlan, meg egy diplomás bernek megfelelő passzív havonta.


De megcsináltam egy sulit. Ami úgy ahogy érdekel.


Mehetnék melózni. De mivel sose voltam még félek.


Hogy küzdjem le?

Hogy fogadjam el, h én is csak egy vagyok a sok ember közül akik dolgoznak?


Mert meg akarom tapasztalni a munkát és a családomnak is megmutatni, a feleségemnek is, h tudok dolgozni. A sulit is azért csináltam meg részben.



2022. jan. 26. 23:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
86%

Akik a nyugdíj miatt paráznak így 40 körül elmondom, hogy a korhatárt se fogjátok megérni ami jelenleg már 65 év.


Ötévente tervezik emelni fél évvel.

Szóval számoljátok ki. Cirka 70 év :D


Ha addigra nem tart el a családod egyébként is, akkor ideje "felélned" a aradék 10-15 évedben (szerencsével) azt amit ezalatt a 70 éved alatt össze tudtál hozni.

2022. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
68%

"Akik a nyugdíj miatt paráznak így 40 körül elmondom, hogy a korhatárt se fogjátok megérni ami jelenleg már 65 év."


Amúgy ez meg a másik. Én nyugdíjjal nem is tervezek, felesleges. Eleve más országokban nincs is, igaz ott a fizetés több. Úgy kell élni, hogy legyen félretéve. Az a baj, ez amúgy ilyen kommunista felfogás, hogy neked jár valami, mert ledolgoztál egy életet. Nem, ez nem ìgy van. Amíg dolgoztál, kaptál érte fizetést. Az egyáltalán nem jár, hogy utána még.ingyen pénzt is kapj, csak a mi kultúránk így szocializálódott, hogy alanyi jogon vár minden pénzt. Keleten nincs is nyugdíj, az arab országokban sem, hiába gazdag országok. Bár igaz, hozzáteszem tisztességes fizetés kellene, amiből félre lehet tenni.

2022. febr. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
78%
Ezért kell két lakásra valót összegyűjtani, és már 50 évesen elmehetsz a saját nyugdíjadra. Utána esetleg egy 4 órás meló unaloműzésnek. Abból a 28 ezerből úgyse lehet megélni, amit nyugdíj néven osztogatnak.
2022. febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
8%

#32

Óriási nagy baromságot mondtál!

Pontosan ezért fogok szavazni menni

2022. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
75%

"Óriási nagy baromságot mondtál!


Pontosan ezért fogok szavazni menni"


Kitörölheted vele.

2022. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
82%
Amit el lehet csalni azt el csalnak minden területén az életnek. Majd biztos a politika az egyetlen kivétel, nem? Le van az is zsírozva.
2022. febr. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a mi kultúránk így szocializálódott, hogy alanyi jogon vár minden pénzt."

Ezt nevezik szociáls hálónak.

Sajnos akkor van erre egyre nagyobb szükség, ha a közerkölcs az öregekről / dolgozni képtelenekről való gondoskodás már kiveszett.

2022. febr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
11%

Keleten, és az Arab országokban lopásért, államellenes bűncselekményért (sikkasztás, joggal / hatalommal való visszaélés) teljes vagyonelkobzás / csonkítás vagy végrehajtandó halálbüntetés jár. Nem létezik olyan, hogy "ártatlanság vélelme" ott pont fordítva van! Azaz ha meggyanusítanak, neked kell bebizonyítani, hogy ártatlan vagy, különben elitélnek és erre van max 3-4 napod!

A legtöbb azért menekül el onnan.


Európában egy emberölésért kapsz 15 évet max aminek a felét elengedik, ha nincs priuszod.

2022. febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
36%
Jó, de ez most hogy jön ide?...
2022. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
4%
válasz a 32-esre.
2022. febr. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!