Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meg lehet élni főállású baba...

Meg lehet élni főállású baba úszás oktatóként?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a szakma és imádnám csinálni,most jelenleg gyeden vagyok de alapbol egy irodában dolgozok aszisztensként, viszont idővel azért majd váltani szeretnék nem ez a szakmai életcélom,és most úgy érzem megtaláltam,de fontos hogy azért meg is lehessen belőle élni ne keljen mellette másik három munkahelyen dolgoznom. (Vagy ha esetleg kell is akkor arról jó időben tudni hogy be lehessen kalkulálni.)

#babaúszás #úszásoktató #Babauszóoktató
2022. febr. 1. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
A babaúszás csak mellékes dolog, a fő vonal az úszásoktatás minden korosztálynak. Mondjuk előtte ki kéne puhatolni az uszodában, hogy mi arra felé a leosztás, mert elég szűk a piac. Egy uszodában település nagyságától függően szerintem max 3-4 oktató van. Szóval lehet, hogy megszerzed a papírodat, de nem lesz hol dolgoznod, mert az uszodával is szerződést kell kötni. Mást nem mellékállásként, keresetkiegészítésként lehetne csinálni.
2022. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!