Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes úgy elkezdeni egy...

Érdemes úgy elkezdeni egy munkahelyet, hogy csak rövid távban gondolkozom, és csak pénzgyűjtés miatt csinálom, hogy később tudjak tanulni vagy valami mást?

Figyelt kérdés
Tehát igazából maga az ott végzett tevékenység nem nagyon érdekel.
2022. febr. 4. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Pénzt kapsz érte, nem? Neked meg arra van szükséged.
2022. febr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, csak szarul mutat a cv-mben, ha pár hónap után hagyok ott helyeket, meg bennem is rossz érzést kelt.
2022. febr. 4. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, akkor ne kezdd el, ülj inkább otthon. Az jobban néz ki a cv-ben meg a lelkiismeretedben?
2022. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet a munkahely is csak pár hónapig számol veled, nem tudhatod.
2022. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszeri rövid váltás egyáltalán nem gond, pláne ha tanulsz utána.

Nekem is volt ilyenem, amikor interjún kérdezték, virágnyelven elmondtam hogy mennyire életetlen volt a szitu, bólintottak, fölvettek.

2022. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És többszöri rövid váltás? SSC-s melóról van szó. Jól lehet vele keresni, de szerintem senki nem szereti csinálni.
2022. febr. 5. 00:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik csinálni. Szellemi biorobot munka de legalább semmihez nem kell érteni és fizet.
2022. febr. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6)

Nagyon sok egymás utáni váltás azért nem szerencsés, mert az interjúztató (valahol jogosan) azt fogja gondolni, hogy tőlük is lépsz pár hónap múlva, az meg nem éri meg a vállalatnak, és a kollégáknak is kidobott idő kitanítani.

2-3 rövidebb blokk csak akkor OK, ha van mellé 1-2 hosszabb, tartósabb munkahely is.

Az első munkahelyemen 3 hónapot voltam. Megkérdezték, hogy miért lett ilyen rövid, mondtam, hogy SAP-ba könyvelni nem élet. Mondta a jövendőbeli csopvezem, hogy azt meghiszi, fölvettek. Fél év múlva jelentkeztem máshova, ott viszont kérdezték, hogy miért akarok ilyen hamar váltani.

2022. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan, az ssckben hatalmas a fluktuáció.
2022. febr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!