Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A turizmus, vendéglátás...

A turizmus, vendéglátás szektorban pincérként/felszolgálóként dolgozva meg lehet-e keresni legalább havi nettó 300-350 ezer forintot úgy, hogy közben nem dolgozza szó szerint halálra magát az ember?

Figyelt kérdés

2022. febr. 7. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Kevés hely van ami jól is fizet és nem szívod le magad, a hétvégék általában fix munkanapok, többet fizetnek de sokan is vannak, megsem állsz egész nap.


Pesten 350-500eFt között látom a hirdetéseket, nem tudom mennyire hajtós mert vidéken vagyok pincér.


Ezt a munkát itthon nem tudnám magamnak elképzelni hosszútávon, jelenleg az vagyok, de ki akarok menni dolgozni azért kezdtem itthon el ebben a szakmában. Nem épp családbarát a hétvégék miatt, valamint hogy őszinte legyek inkább eltargoncázok havi 330-ért mint, hogy ezt csináljam hosszabb távon.

2022. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet keresni, ettermekbe. Heti 4 nap vagy 3 valtakozva, 12-14 oras muszakkal. Nekem 2 nap munka 2 nap szabad volt a felallas, de nem neveznem szabadnapnak :D Porgos, menni kell, ahol keves a vendeg ott a fizu is keves. Szerintem a legtobb helyrol elmondhato, minel tobbet fizet annal tobb a munka is.
2022. febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!